05/12/2021
Πρωτάθλημα | Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021 - 14:28

Γ’ Εθνική 2021-22: Ολόκληρο το πρόγραμμα όλων των ομίλων

Στον 1ο η Δόξα Δράμας, στον 4ο Παναχαϊκή & Παναιγιάλειος, στον 5ο ο Φωστήρας,  στον 6ο Εθνικός, Προοδευτική, Αιολικός και στον 7ο με τις ομάδες της Κρήτης ο Πανιώνιος! * Τι προβλέπει η προκήρυξη για την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα 2 και τον υποβιβασμό στα τοπικά * Σέντρα στις 24/10

Συνολικά 81 ομάδες μπαίνουν στη μάχη της Γ’ Εθνικής της σεζόν 2021-22, οι οποίες είναι χωρισμένες σε επτά ομίλους… 

Στο τέλος της κανονικής περιόδου οι επτά πρωταθλητές κάθε ομίλου θα παίξουν ένα μίνι πρωτάθλημα ενός γύρου (έξι αγωνιστικές) και οι τέσσερις πρώτοι προβλέπεται με βάση την προκήρυξη να ανέβουν στη Σούπερ Λίγκα 2.

Αντίστοιχα ως προς τους υποβιβασμούς στα τοπικά ισχύουν τα ακόλουθα: Στον 1ο, 2ο και 3ο όμιλο θα πέσουν 5 ομάδες, από τον 4ο όμιλο 6 ομάδες, από τον 5ο και 6ο την κατηγορία θα χάσουν 4 ομάδες, ενώ από τον 7ο θα υποβιβασθούν 3 ομάδες.

Από τα μεγάλα ονόματα του ελληνικού ποδοσφαίρου βρίσκουμε στον 1ο όμιλο τη Δόξα Δράμας, στον 4ο την Παναχαϊκή και τον Παναιγιάλειο, στον 5ο τον Φωστήρα,  στον 6ο τον Εθνικό Πειραιώς, την Προοδευτική και τον Αιολικό, ενώ και στον 7ο με τις ομάδες της Κρήτης είναι ο Πανιώνιος!

Τέλος, ανακοινώθηκε ότι το πρωτάθλημα θα εκκινήσει στις 24 Οκτώβρη με την προοπτική η κανονική περίοδος (πριν τα μπαράζ ανόδου μέσω του μίνι πρωταθλήματος των πρωταθλητών) να ολοκληρωθεί στις 3 Απριλίου.

Αναλυτικά, ολόκληρο το πρόγραμμα σε κάθε όμιλο μετά την κλήρωση την Παρασκευή 15/10/2021 έχει ως εξής (σημειώνουμε ότι στο β’ γύρο οι έδρες είναι αντίστροφές):

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική                   

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Δόξα Δράμας

 - 

Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

2η αγωνιστική

 

 

Δόξα Δράμας

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης

 - 

Αλεξανδρούπολη FC

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού

 - 

Άρης Αβάτου

Απόλλων Παραλιμνίου

 - 

Πανδραμαϊκός

3η αγωνιστική

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Νέστος Χρυσούπολης

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Δόξα Δράμας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Άρης Αβάτου

 - 

Ορφέας Ξάνθης

Απόλλων Παραλιμνίου

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Πανδραμαϊκός

 - 

Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική

 

 

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Δράμας

 - 

Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης

 - 

Πανδραμαϊκός

Εθνικός Σοχού

 - 

Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Άρης Αβάτου

 - 

Αλεξανδρούπολη FC

Απόλλων Παραλιμνίου

 - 

Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός

 - 

Δόξα Δράμας

Εθνικός Σοχού

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Ορφέας Ξάνθης

6η αγωνιστική

 

 

Άρης Αβάτου

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Εθνικός Σοχού

Δόξα Δράμας

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Ορφέας Ξάνθης

7η αγωνιστική

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός

 - 

Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης

 - 

Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική

 

 

Πανδραμαϊκός

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Απόλλων Παραλιμνίου

 - 

Εθνικός Σοχού

Άρης Αβάτου

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Εθνικός Σοχού

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Άρης Αβάτου

Δόξα Δράμας

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική

 

 

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Σοχού

 - 

Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Απόλλων Παραλιμνίου

 - 

Δόξα Δράμας

Άρης Αβάτου

 - 

Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική

 

 

Ορφέας Ξάνθης

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Δόξα Δράμας

 - 

Εθνικός Σοχού

Νέστος Χρυσούπολης

 - 

Πανδραμαϊκός

Αλεξανδρούπολη FC

 - 

Απόλλων Παραλιμνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 - 

Άρης Αβάτου

 2ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Μακεδονικός

Κοζάνη

 - 

Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

2η αγωνιστική

 

 

Κοζάνη

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός

 - 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Λευκίμμης

 - 

Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

ΑΣ Γιαννιτσά

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

3η αγωνιστική

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

Μακεδονικός

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

Εδεσσαϊκός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Κοζάνης

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική

 

 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κοζάνη

 - 

ΑΣ Γιαννιτσά

Μακεδονικός

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Εδεσσαϊκός

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

5η αγωνιστική

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΕΠ Κοζάνης

 - 

Κοζάνη

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Μακεδονικός

ΑΕ Λευκίμμης

 - 

Εδεσσαϊκός

6η αγωνιστική

 

 

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Κοζάνη

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

Μακεδονικός

 - 

Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΑΕΠ Κοζάνης

 - 

ΑΣ Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Λευκίμμης

 - 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Εδεσσαϊκός

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός

 - 

Κοζάνη

8η αγωνιστική

 

 

ΑΕΠ Κοζάνης

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

Εδεσσαϊκός

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Κοζάνη

9η αγωνιστική

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

ΑΕ Λευκίμμης

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

Εδεσσαϊκός

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Μακεδονικός

 - 

ΑΣ Γιαννιτσά

Κοζάνη

 - 

Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

10η αγωνιστική

 

 

ΑΕ Λευκίμμης

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Κοζάνης

 - 

Μακεδονικός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 - 

Κοζάνη

ΑΣ Γιαννιτσά

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

11η αγωνιστική

 

 

Εδεσσαϊκός

 - 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός

 - 

ΑΕ Λευκίμμης

Κοζάνη

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

ΑΕΠ Κοζάνης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου

 - 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Ηρακλής Αμπελοκήπων

 - 

ΑΣ Γιαννιτσά

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

 

Νέα Αρτάκη

 - 

Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική

 

 

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας

 - 

Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Φήκης

 - 

Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου

 - 

Αταλάντη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 - 

Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική

 

 

Νέα Αρτάκη

 - 

Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς

 - 

ΠΟ Ελασσόνας

Αταλάντη

 - 

Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

ΠΟ Φήκης

Δήμητρα Ευξεινούπολης

 - 

ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η αγωνιστική

 

 

Θησέας Αγριάς

 - 

Νέα Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

Αταλάντη

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΠΟ Φήκης

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 - 

ΑΟ Υπάτου

5η αγωνιστική

 

 

Νέα Αρτάκη

 - 

Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης

 - 

Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου

 - 

ΠΟ Ελασσόνας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 - 

Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Υπάτου

 - 

ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική

 

 

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

Νέα Αρτάκη

Αταλάντη

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Λάρισας

 - 

ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική

 

 

Νέα Αρτάκη

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου

 - 

Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 - 

Αταλάντη

ΑΟ Υπάτου

 - 

Θησέας Αγριάς

ΠΟ Φήκης

 - 

Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας

 - 

ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική

 

 

Αμβρυσσέας Διστόμου

 - 

Νέα Αρτάκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

ΑΟ Υπάτου

Αταλάντη

 - 

ΠΟ Φήκης

Θησέας Αγριάς

 - 

Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική

 

 

Νέα Αρτάκη

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΟ Υπάτου

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

ΠΟ Φήκης

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας

 - 

Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική

 

 

ΑΟ Υπάτου

 - 

Νέα Αρτάκη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 - 

ΠΟ Φήκης

Αμβρυσσέας Διστόμου

 - 

Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης

 - 

ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Μακρυχωρίου

 - 

Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη

 - 

Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική

 

 

ΠΟ Φήκης

 - 

Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας

 - 

ΑΟ Υπάτου

ΠΟ Ελασσόνας

 - 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά

 - 

Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς

 - 

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη

 - 

Αετός Μακρυχωρίου

 4ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Παναιγιάλειος 

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Αχέρων Καναλακίου

 - 

Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό:

 

Παναγρινιακός 

 

 

 

2η αγωνιστική

 

 

Παναγρινιακός 

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

Αίας Γαστούνης

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης

 - 

Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναιγιάλειος 

 - 

Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Διαβολιτσίου

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

Παναχαϊκή

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό:

 

Αναγέννηση Άρτας

 

 

 

3η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Παναγρινιακός 

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

Αίας Γαστούνης

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

Τηλυκράτης

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Παναιγιάλειος 

Παναχαϊκή

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό:

 

Αχέρων Καναλακίου

 

 

 

4η αγωνιστική

 

 

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναγρινιακός 

 - 

Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης

 - 

Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος 

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό:

 

ΠΑΟ Βάρδας

 

 

 

5η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου

 - 

Αναγέννηση Άρτας

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Παναγρινιακός 

Παναχαϊκή

 - 

Αίας Γαστούνης

Παναιγιάλειος 

 - 

Τηλυκράτης

Ρεπό:

 

ΑΟ Διαβολιτσίου

 

 

 

6η αγωνιστική

 

 

Αχέρων Καναλακίου

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

Αναγέννηση Άρτας

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

Παναχαϊκή

Παναγρινιακός 

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης

 - 

Παναιγιάλειος 

Ρεπό:

 

Τηλυκράτης

 

 

 

7η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Αχέρων Καναλακίου

Παναχαϊκή

 - 

Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Διαβολιτσίου

 - 

Αναγέννηση Άρτας

Παναιγιάλειος 

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης

 - 

Παναγρινιακός 

Ρεπό:

 

Αίας Γαστούνης

 

 

 

8η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

Παναχαϊκή

Αχέρων Καναλακίου

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

Παναιγιάλειος 

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Τηλυκράτης

Παναγρινιακός 

 - 

Αίας Γαστούνης

Ρεπό:

 

Διαγόρας Βραχνέικων

 

 

 

9η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Παναχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Παναιγιάλειος 

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης

 - 

Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης

 - 

Αναγέννηση Άρτας

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

Παναγρινιακός 

Ρεπό:

 

Ναυπακτιακός Αστέρας

 

 

 

10η αγωνιστική

 

 

ΑΟ Διαβολιτσίου

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

Παναχαϊκή

 - 

Παναιγιάλειος 

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Τηλυκράτης

Αχέρων Καναλακίου

 - 

Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

Παναγρινιακός 

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό:

 

Αμβρακικός Λουτρού

 

 

 

11η αγωνιστική

 

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 - 

Παναιγιάλειος 

Τηλυκράτης

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Παναγρινιακός 

 - 

Αμβρακικός Λουτρού

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό:

 

Παναχαϊκή

 

 

 

12η αγωνιστική

 

 

Τηλυκράτης

 - 

Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Διαβολιτσίου

 - 

Αίας Γαστούνης

Παναχαϊκή

 - 

Παναγρινιακός 

ΠΑΟ Βάρδας

 - 

Διαγόρας Βραχνέικων

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

Αναγέννηση Άρτας

Αχέρων Καναλακίου

 - 

Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό:

 

Παναιγιάλειος 

 

 

 

13η αγωνιστική

 

 

Αίας Γαστούνης

 - 

Τηλυκράτης

Παναγρινιακός 

 - 

Παναιγιάλειος 

Διαγόρας Βραχνέικων

 - 

ΑΟ Διαβολιτσίου

Αναγέννηση Άρτας

 - 

Παναχαϊκή

Ναυπακτιακός Αστέρας

 - 

ΠΑΟ Βάρδας

Αμβρακικός Λουτρού

 - 

Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό:

 

Εθνικός Σκουλικάδου

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

 

Άρης Σκάλας

 - 

Ερμιονίδα

Παναρκαδικός

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη

 - 

Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Μυκόνου

 - 

Ηλιούπολη

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

 - 

Φωστήρας

Ρεπό:

 

Χαραυγιακός

2η αγωνιστική

 

 

Χαραυγιακός

 - 

Άρης Σκάλας

Ερμιονίδα

 - 

Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος

 - 

ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μελιγούς

 - 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Φωστήρας

 - 

Ηλιούπολη

Ρεπό:

 - 

Σαντορίνη

3η αγωνιστική

 

 

Άρης Σκάλας

 - 

Παναρκαδικός

Σαντορίνη

 - 

Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου

 - 

Ερμιονίδα

Φωστήρας

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη

 - 

Ερμής Μελιγούς

Ρεπό:

 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

4η αγωνιστική

 

 

Σαντορίνη

 - 

Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός

 - 

ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός

 - 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμιονίδα

 - 

Φωστήρας

Ερμής Μελιγούς

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό:

 

Ηλιούπολη

5η αγωνιστική

 

 

Άρης Σκάλας

 - 

ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

 - 

Σαντορίνη

Φωστήρας

 - 

Παναρκαδικός

Ηλιούπολη

 - 

Χαραυγιακός

Ερμής Μελιγούς

 - 

Ερμιονίδα

Ρεπό:

 

Άγιος Ιερόθεος

6η αγωνιστική

 

 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

 - 

Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου

 - 

Φωστήρας

Σαντορίνη

 - 

Ηλιούπολη

Παναρκαδικός

 - 

Ερμής Μελιγούς

Χαραυγιακός

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό:

 

Ερμιονίδα

7η αγωνιστική

 

 

Άρης Σκάλας

 - 

Φωστήρας

Ηλιούπολη

 - 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμής Μελιγούς

 - 

ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος

 - 

Σαντορίνη

Ερμιονίδα

 - 

Χαραυγιακός

Ρεπό:

 

Παναρκαδικός

8η αγωνιστική

 

 

Ηλιούπολη

 - 

Άρης Σκάλας

Φωστήρας

 - 

Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη

 - 

Ερμιονίδα

Παναρκαδικός

 - 

Χαραυγιακός

Ρεπό:

 

ΑΕ Μυκόνου

9η αγωνιστική

 

 

Άρης Σκάλας

 - 

Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος

 - 

Ηλιούπολη

Ερμιονίδα

 - 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Χαραυγιακός

 - 

ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός

 - 

Σαντορίνη

Ρεπό:

 

Φωστήρας

10η αγωνιστική

 

 

Άγιος Ιερόθεος

 - 

Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη

 - 

Ερμιονίδα

Φωστήρας

 - 

Χαραυγιακός

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

 - 

Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου

 - 

Σαντορίνη

Ρεπό:

 

Ερμής Μελιγούς

11η αγωνιστική

 

 

Ερμιονίδα

 - 

Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός

 - 

Ερμής Μελιγούς

Παναρκαδικός

 - 

Ηλιούπολη

Σαντορίνη

 - 

Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου

 - 

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ρεπό:

 

Άρης Σκάλας

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

 

Αιολικός

 - 

Κερατσίνι

Πανελευσινιακός

 - 

Εθνικός

Αήττητος Σπάτων

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας

 - 

Προοδευτική

Αίας Σαλαμίνας

 - 

ΑΟ Πυλίου Κω

Ρεπό:

 

ΑΟ Καραβάς

2η αγωνιστική

 

 

ΑΟ Καραβάς

 - 

Αιολικός

Κερατσίνι

 - 

Πανελευσινιακός

Εθνικός

 - 

Θύελλα Ραφήνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης

 - 

Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Πυλίου Κω

 - 

Προοδευτική

Ρεπό:

 - 

Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική

 

 

Αιολικός

 - 

Πανελευσινιακός

Αήττητος Σπάτων

 - 

ΑΟ Καραβάς

Θύελλα Ραφήνας

 - 

Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω

 - 

Εθνικός

Προοδευτική

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

Ρεπό:

 

Αίας Σαλαμίνας

4η αγωνιστική

 

 

Αήττητος Σπάτων

 - 

Αιολικός

Πανελευσινιακός

 - 

Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Καραβάς

 - 

Αίας Σαλαμίνας

Κερατσίνι

 - 

ΑΟ Πυλίου Κω

Κυανούς Αστέρας Βάρης

 - 

Εθνικός

Ρεπό:

 

Προοδευτική

5η αγωνιστική

 

 

Αιολικός

 - 

Θύελλα Ραφήνας

Αίας Σαλαμίνας

 - 

Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Πυλίου Κω

 - 

Πανελευσινιακός

Προοδευτική

 - 

ΑΟ Καραβάς

Κυανούς Αστέρας Βάρης

 - 

Κερατσίνι

Ρεπό:

 

Εθνικός

6η αγωνιστική

 

 

Αίας Σαλαμίνας

 - 

Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας

 - 

ΑΟ Πυλίου Κω

Αήττητος Σπάτων

 - 

Προοδευτική

Πανελευσινιακός

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

ΑΟ Καραβάς

 - 

Εθνικός

Ρεπό:

 

Κερατσίνι

7η αγωνιστική

 

 

Αιολικός

 - 

ΑΟ Πυλίου Κω

Προοδευτική

 - 

Αίας Σαλαμίνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης

 - 

Θύελλα Ραφήνας

Εθνικός

 - 

Αήττητος Σπάτων

Κερατσίνι

 - 

ΑΟ Καραβάς

Ρεπό:

 

Πανελευσινιακός

8η αγωνιστική

 

 

Προοδευτική

 - 

Αιολικός

ΑΟ Πυλίου Κω

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

Αίας Σαλαμίνας

 - 

Εθνικός

Αήττητος Σπάτων

 - 

Κερατσίνι

Πανελευσινιακός

 - 

ΑΟ Καραβάς

Ρεπό:

 

Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική

 

 

Αιολικός

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

Εθνικός

 - 

Προοδευτική

Κερατσίνι

 - 

Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Καραβάς

 - 

Θύελλα Ραφήνας

Πανελευσινιακός

 - 

Αήττητος Σπάτων

Ρεπό:

 

ΑΟ Πυλίου Κω

10η αγωνιστική

 

 

Εθνικός

 - 

Αιολικός

Προοδευτική

 - 

Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω

 - 

ΑΟ Καραβάς

Αίας Σαλαμίνας

 - 

Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας

 - 

Αήττητος Σπάτων

Ρεπό:

 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική

 

 

Κερατσίνι

 - 

Εθνικός

ΑΟ Καραβάς

 - 

Κυανούς Αστέρας Βάρης

Πανελευσινιακός

 - 

Προοδευτική

Αήττητος Σπάτων

 - 

ΑΟ Πυλίου Κω

Θύελλα Ραφήνας

 - 

Αίας Σαλαμίνας

Ρεπό:

 

Αιολικός

7ος όμιλος 

1η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Ρουφ

 - 

ΑΕ Νεάπολης

Άρης Σούδας

 - 

ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος

 - 

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Γιούχτας

 - 

Πανιώνιος

Αλμυρός Γαζίου

 - 

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 

 

 

2η αγωνιστική

 

 

ΑΕ Νεάπολης

 - 

Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου

 - 

ΠΑΟ Ρουφ

Αναγέννηση Ιεράπετρας

 - 

Πανιώνιος

ΑΟ Πόρου

 - 

Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 - 

Ατσαλένιος

 

 

 

3η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Ρουφ

 - 

Άρης Σούδας

Ατσαλένιος

 - 

Αλμυρός Γαζίου

Γιούχτας

 - 

ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας

 - 

ΑΟ Πόρου

Πανιώνιος

 - 

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 

 

 

4η αγωνιστική

 

 

ΑΕ Νεάπολης

 - 

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Αλμυρός Γαζίου

 - 

Πανιώνιος

Άρης Σούδας

 - 

Γιούχτας

Ατσαλένιος

 - 

ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 - 

ΑΟ Πόρου

 

 

 

5η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Ρουφ

 - 

Γιούχτας

Πανιώνιος

 - 

Ατσαλένιος

Αναγέννηση Ιεράπετρας

 - 

Άρης Σούδας

ΑΟ Πόρου

 - 

Αλμυρός Γαζίου

ΑΕ Νεάπολης

 - 

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 

 

 

6η αγωνιστική

 

 

Αλμυρός Γαζίου

 - 

ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος

 - 

ΑΟ Πόρου

Γιούχτας

 - 

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Πανιώνιος

 - 

ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 - 

Άρης Σούδας

 

 

 

7η αγωνιστική

 

 

ΑΕ Νεάπολης

 - 

Ατσαλένιος

Άρης Σούδας

 - 

Αλμυρός Γαζίου

Αναγέννηση Ιεράπετρας

 - 

ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Πόρου

 - 

Πανιώνιος

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 - 

Γιούχτας

 

 

 

8η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Ρουφ

 - 

ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος

 - 

Άρης Σούδας

Γιούχτας

 - 

Αλμυρός Γαζίου

Πανιώνιος

 - 

ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 - 

Αναγέννηση Ιεράπετρας

 

 

 

9η αγωνιστική

 

 

Αλμυρός Γαζίου

 - 

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας

 - 

Πανιώνιος

Γιούχτας

 - 

Ατσαλένιος

ΑΟ Πόρου

 - 

ΑΕ Νεάπολης

ΠΑΟ Ρουφ

 - 

ΑΟ Αγίου Νικολάου

 

Μοιραστείτε το: