-
0
Εξέλιξη αγώνα
19:13

Πολύ σημαντική νίκη με 1-0 για την Καλλονή. Ανώτερη σε γενικές γραμμές η ομάδα του Γιάννη Ματζουράκη, με τον Λεβαδειακό να απειλεί ελάχιστα στην επανάληψη, αλλά να έχει ένα δοκάρι.

19:13
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος του αγώνα.

19:12
Κίτρινη Κάρτα

90'+4': Κίτρινη κάρτα στον Καπό.

19:09

90'+1': Κίτρινη κάρτα στον Αναστασιάδη.

19:09

Δεν δείχνει ικανός να φτάσει στην ισοφάριση ο Λεβαδειακός.

19:08
Καθυστερήσεις

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:05
Αλλαγή

86': Τελευταία αλλαγή και από τους γηπεδούχους. Ο Βαλιός μπαίνει στη θέση του Μαρσέλο.

18:58
Αλλαγή

79': Καζάκης αντί Περόνε η δεύτερη αλλαγή του Ματζουράκη.

18:54
Αλλαγή

75': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ο Καπό στη θέση του Μιλοσάβλιεβ.

18:53

Προσπαθεί να πιέσει στα τελευταία λεπτά ο Λεβαδειακός, αλλά δεν έχει καταφέρει να «φτιάξει» κάποια σημαντική φάση.

18:48
Αλλαγή

69': Αλλαγή για την Καλλονή. Έξω ο Λεοζίνιο, μέσα ο Καλτσάς.

18:39

60': Κίτρινη κάρτα στον Μιλοσάβλιεβ.

18:37
Αλλαγή

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ροτζέριο στη θέση του Σκέμπη.

18:36

58': Κίτρινη κάρτα στον Χωριανόπουλο.

18:34
Out

56': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Περόνε βγάζει τετ α τετ τον Λεοζίνιο, αυτός πλασάρει τον Στρατηλάτη, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

18:33
Δοκάρι

55': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό σε προβολή του Μουλόπουλου έπειτα από σέντρα του Μάντζιου.

18:24
Corner

46': Έναρξη β' μέρους.

18:07

Ο Λεβαδειακός μπήκε πιο δυνατά στο ματς, όμως, στάθηκε άτυχος στη φάση του 13ου λεπτού και από το γκολ και μετά η Καλλονή κυριαρχεί στον αγωνιστικό χώρο.

18:05

Τέλος α' μέρους.

17:57
Απόκρουση

39': Εντυπωσιακή επέμβαση του Στρατηλάτη σε ένα τρομερό μακρινό σουτ του Μαρσελό.

17:53
Απόκρουση

35': Μακρινό σουτ του Περόνε, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Στρατηλάτης.

17:51
Αλλαγή

34': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βαρέλα στη θέση του Λαμπρόπουλου.

17:46
Out

29': Σουτ του Λεοζίνιο έξω απ' την περιοχή, άουτ η μπάλα.

17:43

26': Κίτρινη κάρτα στον Κονέ.

17:31

Γρήγορη αντεπίθεση των γηπεδούχων, ο Μαρσέλο κάνει μια σέντρα σουτ από δεξιά, η μπάλα βρίσκει στον Μουλόπουλο και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0.

17:31
Goal

13': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

17:26
Out

8': Πολύ καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσάβλιεβ βρίσκει μέσα στη μικρή περιοχή της Καλλονής τον Μάντζιο, ο οποίος μπερδεύεται και δεν μπορεί να κάνει το πλασέ, η μπάλα φτάνει στον Μουλόπουλο που σουτάρει άουτ.

17:21
Out

3': Σουτ του Κονέ από το ύψος της περιοχής, φεύγει άουτ η μπάλα.

17:18

1': Έναρξη του αγώνα.

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΚΑΛΛΟΝΗ
Σιδεράκης, Χωριανόπουλος, Ζακουανί, Αναστασιάδης, Γιορέντε, Κεϊτά, Μαρσέλο, Ποντάνι, Λεοζίνιο, Μανούσος, Περόνε
Αναπ: Χογκ, Βαλιός, Καζάκης, Νιαμπούγιου, Γιατζιτζόγλου, Καλτσάς, Κύπρου
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Στρατηλάτης, Μουλόπουλος, Σκέμπης, Κώτσιος, Χαραλάμπους, Ιντζίδης, Λαμπρόπουλος, Κονέ, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεβ, Μάντζιος
Αναπ: Πρζιρόβσκι, Μάγκας, Λυκογιάννης, Νικολακάκης, Καπό, Ροτζέριο, Βαρέλα
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Κάκος (Κέρκυρας) - Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Γεωργαράκος (Αθηνών) - 4ος: Ιωαννίδης (Αργολίδας)