-
1
Εξέλιξη αγώνα
16:54

Θρίαμβος για τον Ατρόμητο, ο οποίος παρότι αγωνίστηκε με αριθμητικό μειονέκτημα από το 16', νίκησε 3-1 τον Αστέρα Τρίπολης.

16:53
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης.

16:49
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Γκρατσίνι, ο Χουάνμα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και μειώνει για τους Αρκάδες σε 3-1.

16:46
Goal

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:44
Κίτρινη Κάρτα

86': Κίτρινη κάρτα τον Γκοϊάν.

16:41
Αλλαγή

83': Παπαχρήστου αντί Σανκαρέ στο ματς. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Βεργέτης.

16:40
Αλλαγή

82': Ο Ναπολεόνι περνά στη θέση του Ούμπιντες στην τελευταία αλλαγή του Παράσχου. Αποθεώνεται από τον κόσμο ο Αργεντινός μέσος.

16:37
Goal

79': Ο Ουμπίντες στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και κάνει το 3-0!

16:35
Πέναλτι

76': Πέναλτι για τον Ατρόμητο! Το κερδίζει ο Πίτου Γκαρσία από τον Λούι.

16:34
Corner

75': Ο Ζησόπουλος πιάνει την κεφαλιά, ο Νάστος διώχνει σε κόρνερ προτού η μπάλα περάσει τη γραμμή.

16:28

Ο Πίτου Γκαρσία εκτελεί φάουλ και ο Νάστος με κεφαλιά πετυχαίνει το δεύτερο τέρμα του Ατρομήτου!

16:28
Goal

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:27

69': Κίτρινη κάρτα στον Λούι.

16:21
Αλλαγή

63': Ο Μπάλας περνά στη θέση του Μπρίτο.

16:18
Out

60': Στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος, ο Δημούτσος τροφοδότησε τον Ούμπιντες που σουτάρει άουτ.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη.

16:13
Out

55': Σέντρα του Λούι, ο Ζηζόπουλος κάνει την προβολή αλλά είναι άστοχος.

16:10
Out

52': Ωραία συνεργασία των παικτών του Αστέρα καταλήγει σε πλασέ του Λούι, η μπάλα όμως περνά δίπλα από το δοκάρι του Τσέναμο.

16:04
Αλλαγή

46': Γκρατσίνι αντί Κοντοέ, στην πρώτη αλλαγή του Αστέρα.

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:50

Παρά το αριθμητικό μειονέκτημα λόγω της αποβολής του Φυτανίδη, ο Ατρόμητος στέκεται πολύ καλά στο γήπεδο και προηγείται του Αστέρα Τρίπολης.

15:48

45'+1': Λήξη του πρώτου μέρους.

15:46

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:44
Out

43': Σουτ του Εντό από καλή θέση, η μπάλα περνά άουτ.

15:32
Corner

31': Σουτ του Ντε Μπλάσις, η μπάλα κοντράρει και νακαταλήγει κόρνερ.

15:31

Επιβεβλημένη αλλαγή μετά την αποβολή του Φυτανίδη.

15:28
Αλλαγή

25' Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Φάμπιο πέρασε ο Νάστος.

15:24

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πίτου Γκαρσία, ο Καραμάνος με γυριστή κεφαλιά, δεν αφήνει περιθώρια στον Μπαντή και ανοίγει το γκολ για τον Ατρόμητο.

15:23
Goal

22': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:18

Ο Φυτανίδης ανατρέπει τον Χουάνμα που έφευγε μόνος του απέναντι στον Τσέναμο και αντικρίζει την απευθείας κόκκινη κάρτα του διαιτητή Σιδηρόπουλου.

15:18
Κόκκινη Κάρτα

16': Κόκκινη κάρτα στον Φυτανίδη! Με δέκα ο Ατρόμητος.

15:12
Out

11': Σουτ του Γιαννούλη, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

15:10

9': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

15:08
Απόκρουση

6': Σουτ από μακριά του Χουάνμο, μπλοκάει ο Τσέναμο.

15:02

1': Έναρξη της αναμέτρησης με τον Αστέρα στη σέντρα.

14:47

Τρίτη στη βαθμολογία η ομάδα του Περιστερίου, τέταρτη αυτή της Αρκαδίας με τη διαφορά τους να είναι της τάξης των τεσσάρων πόντων.

14:45

Δεκαπέντε λεπτά απομένουν ως την έναρξη της συνάντησης του Ατρομήτου με τον Αστέρα Τρίπολης.

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσέναμο, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Γιαννούλης, Μπρίτο, Δημούτσος, Ούμπιντες, Πίτου Γκαρσία, Καραμάνος, Φάμπιο.
Αναπ: Σηφάκης, Φωτάκης, Μπάλλας, Νάστος, Ναπολεόνι, Κιβρακίδης, Γεωργίου.
Μπαντής, Λούι, Κοντοές, Ζησόπουλος, Γκοϊάν, Σανκαρέ, Εντό, Μουνάφο, Ντε Μπλάσις, Καράσκο, Χουάνμα.
Αναπ: Γεωργακόπουλος, Τσαμπούρης, Παπαχρήστος, Σέτι, Κάφα, Γκρατσίνι, Ουσέρο.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) - Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Κούλα (Ξάνθης).