17:55

Από το a-sports.gr, καλό σας απόγευμα.

17:54
Σχόλιο

Μόνος πρώτος ξανά ο Βόλος στην κορυφή με 12 βαθμούς, ο Αστέρας Τρίπολης βρήκε ένα γκολ, αλλά με μόλις 2 βαθμούς συνεχίζει να προβληματίζει έντονα.

17:54
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα.

17:52
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κίτρινη στον Σονί για φάουλ στον Σοάρες.

17:49
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:48
Δοκάρι

89': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΒΟΛΟ! Ο Ρεγκατίν εκτελεί φάουλ, κεφαλιά του Ροσέρο, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:44
Αλλαγή

86': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές και για τους Βολιώτες, Τερεζίου αντί Φαν Βέερτ, Γκιουλέν αντί Φερνάντες.

17:44

Ο Σίτο σεντράρει, ο Σονί κατεβάζει την μπάλα εντός περιοχής και με ωραίο μονοκόμματο σουτ μειώνει σε 2-1. Πρώτο φετινό γκολ για τον Αστέρα στο πρωτάθλημα.

17:43
Goal

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:42

84': Ο Τασουλής έχει πέσει στην περιοχή, ζητούν πέναλτι οι Αρκάδες. Το VAR τσεκάρει τη φάση και τελικά δεν υπάρχει κάτι.

17:42
Απόκρουση

83': Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Σονί, με γροθιές διώχνει ο Κλέιμαν.

17:39
Αλλαγή

80': Ιγκλέσιας αντί Βαλιέντε, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

17:38

Ο Σοάρες κλέβει την μπάλα από τον Ριέρα και δίνει στον Ρεγκατίν, αυτός πασάρει στον Φεράρι, που με πλασέ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 2-0.

17:38
Goal

79': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

17:34
Αλλαγή

75': Άλλες δύο αλλαγές για τους Αρκάδες, Ριέρα αντί Κρέσπι και Τασουλής αντί Άλβαρες.

17:31
Αλλαγή

73': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τους Βολιώτες, έχει πρόβλημα ο Μπαριέντος και τον αντικαθιστά ο Σοάρες.

17:30
Σχόλιο

72': Προσπαθεί να πιέσει ο Αστέρας, αλλά σε ένα ακόμη ματς δείχνει πολλά προβλήματα στην επιθετική του λειτουργία.

17:21
Αλλαγή

63': Μπενίτο αντί Κανελλόπουλου, Σονί αντί Μπαράλες, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

17:19
Οφσάιντ

60': Ο Γκρίλο βρίσκει δίχτυα, υπόδειξη για οφσάιντ, το VAR θα δώσει τη λύση και ισχύει το οφσάιντ...

17:18
Αλλαγή

59': Ροσέρο αντί Μπαρτόλο, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

17:17
Απόκρουση

58' Συρτό σουτ του Φαν Βέερτ από μακριά, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

17:16
Απόκρουση

57' Σέντρα του Σίτο, κεφαλιά του Μπαράλες, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

17:12

54': Κίτρινη στον Φερνάντες.

17:07

48': Κίτρινη στον Φεράρι για φάουλ στον Κρέσπι.

17:04
Αλλαγή

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον Βόλο, τραυματίστηκε ο Κότνικ και στη θέση του ο Κλέιμαν.

17:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.