17:53

Ούτε τώρα νίκη για τον Ατρόμητο, ψυχωμένος ο ΠΑΣ που παραμένει αήττητος.

17:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-1.

17:51
Αλλαγή

90'+5: Λιάσος αντί Μορέιρα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΣ.

17:50
Αλλαγή

90'+3: Μουνίθ αντί Βασιλαντωνόπουλου, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

17:49
Καθυστερήσεις

90'+2: Τα λεπτά των καθυστερήσεων είναι έξι.

17:48

Ο Παντελάκης την εξαιρετική ασίστ στον Μίνα, που δεν ήταν εκτεθειμένος εντέλει, και σε κενή εστία ο Μορέιρα το 1-1.

17:47
Goal

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:45

Αν υπάρχει οφσάιντ, είναι ο Μίνα που έχει κάνει την πάσα από δεξιά της περιοχής.

17:45

88': Ο Μορέιρα βρίσκει δίχτυα, υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ. Το VAR θα δώσει τη λύση.

17:39
Κίτρινη Κάρτα

83': Κίτρινη στον Μπρένερ για φάουλ στον Μπεντινέλι.

17:39
Αλλαγή

82': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Μίνα αντί Καραχάλιου, Παντελάκης αντί Εραμούσπε.

17:36

79': Κίτρινη στον Σάλιακα για φάουλ στον Μπεντινέλι.

17:35
Out

78': Ο Κωτσόπουλος βλέπει εκτός εστίας τον Λοντίγκιν, μακρινό σουτ, άουτ.

17:31
Αλλαγή

75': Μπεντινέλι αντί Κλωναρίδη, Κωτσόπουλος αντί Κουλούρη, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

17:28
Corner

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Μπρένερ το σουτ από κοντά, σπουδαία επέμβαση του Πίριτς σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

17:26
Corner

70': Ο Βασιλαντωνόπουλος τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Κλωναρίδη, βρίσκει στον Σάλιακα η μπάλα, σε κόρνερ διώχνει ο Λοντίγκιν. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

17:24
Out

68': Κακό σουτ του Κουλούρη εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:22
Αλλαγή

65': Μπρένερ αντί Σνάιντερ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:20
Out

64': Γύρισμα από αριστερά του Βασιλαντωνόπουλου, σουτ του Νάτσου, δεν είναι καλό, άουτ.

17:17
Αλλαγή

61': Νάτσος αντί Καρτάλη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

17:11
Out

55': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Καρτάλης, πιάνει την κεφαλιά ο Παπαδόπουλος, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:10
Απόκρουση

54': Ο Κλωναρίδης μπαίνει ωραία στην περιοχή από δεξιά και πλασάρει, με τα πόδια διώχνει ο Λοντίγκιν.

17:09
Out

53': Σέντρα του Μορέιρα από αριστερά, πλασέ στην κίνηση ο Περέα, άουτ.

17:08
Out

52': Κεφαλιά του Κάργα στο πρώτο δοκάρι μετά την εκτέλεση του Σάλιακα από δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:07
Corner

51': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκαλβάο για τον ΠΑΣ.

17:02
Αλλαγή

46': Λώλης αντί Τριάδη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.