17:53

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:52
Σχόλιο

Ίδρωσε πολύ η ΑΕΚ αλλά τα κατάφερε... Νίκησε η Ένωση, αλλά ήταν καλή μόνο στο πρώτο ημίωρο. Το πάλεψε πολύ ο Παναιτωλικός, αλλά πλήρωσε την κάκιστη αρχή του στο ματς.

17:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιτωλικός - ΑΕΚ 1-3.

17:48
Καθυστερήσεις

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Αγρίνιο.

17:48
Δοκάρι

90'+1: Δοκάρι ο Παναιτωλικός. Εκτελεί από τα αριστερά ο Μόρσεϊ, κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι ο Βέργος, οριζόντιο δοκάρι και έξω. Παραμένει το 1-3 της ΑΕΚ.

17:48
Corner

90': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό.

17:43
Αλλαγή

86' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μόρσεϊ αντί του Λούι.

17:41
Αλλαγή

84': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Σάκκοφ αντί Λε Ταλέκ και Σβάρνας αντί του Γκαρσία.

17:41

Ωραίος συνδυασμός από την Ένωση στην αντεπίθεση. Σουτ Ανσαριφάρντ, ο Μέλισσας διώχνει προσωρινά, στην επαναφορά ο Τσούμπερ δεν αστοχεί

17:40
Goal

83': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

17:40
Σχόλιο

Εντείνει τις προσπάθειες του για να ισοφαρίσει ο Παναιτωλικός...

17:39
Out

81': Σουτ Φλόρες από θέση έξω δεξιά, άουτ...

17:36
Απόκρουση

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Γέμισμα στα καρέ της ΑΕΚ, κεφαλιά από κοντά του Κορνέλιους, ο Στάνκοβιτς με τη βοήθεια και του Λε Ταλέκ διώχνει σωτήρια με εκτίναξη στα αριστερά της εστίας του.

17:32
Αλλαγή

75': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Ο Ανσαριφάρντ και ο Χατζισαφί στις θέσεις των Αραούχο και Μάνταλου.

17:31
Αλλαγή

74': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ζεστέντ και Αποστολάκης μέσα, Ντουάρτε και Αντούνες έξω.

17:30
Corner

73': Κόρνερ για την ΑΕΚ... Μάνταλος από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

17:27

70': Ο Τσούμπερ από τα αριστερά σε Λε Ταλέκ, σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα με τα φάλτσα φεύγει παράλληλα της εστίας του Παναιτωλικού.

17:27
Απόκρουση

69': Σουτ Αραούχο από τα δεξιά και έξω, ο Μέλισσας δεν έχει πρόβλημα.

17:24
Αλλαγή

67': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Σιμάνσκι αντί του Σιμόες.

17:19
Σχόλιο

Παίζει την ΑΕΚ ο Παναιτωλικός, έχουν πάρει το κέντρο οι γηπεδούχοι και έτσι βγαίνουν εύκολα μπροστά. Άξιζαν το γκολ οι Αγρινιώτες.

17:17
Out

60': Ο Μπαρμπόσα σεντάρει, στο δεύτερο δοκάρι ο Ντίας, δεν προλαβαίνει να βάλει καλά το πόδι του από δύσκολη πλάγιια θέση, άουτ.

17:16

Ο Μπαρμπόσα από τα δεξιά δίνει ωραία στον Βέργο, γυρίζει, ελευθερώνεται και με σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι κάνει το 1-2.

17:15
Goal

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:14
Out

56': Σουτ Μπαρμπόσα από θέση έξω δεξιά, στα 25 μέτρα, απελπιστικά άουτ.

17:13
Κίτρινη Κάρτα

56': Κίτρινη στον Λε Ταλέκ.

17:11
Out

54': Βιαστικό συρτό διαγώνιο σουτ Τσούμπερ από θέση έξω αριστερά, πολλά μέτρα έξω από την εστία του Παναιτωλικού.

17:10
Corner

52': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά ο Λούι, η μπάλα απομακρύνεται.

17:08

50': Κίτρινη στον Κορνέλιους...

17:06
Out

48': Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος από τα αριστερά, κεφαλιά από τον Βράνιες, η μπάλα πάει μέσα, λίγο πριν τη γραμμή σωτήρια με το πόδι διώχνει σωτήρια ο Βαρόνε, νέα κεφαλιά από τον Βόσνιο στόπερ της Ένωσης, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:03
Αλλαγή

46': Αλλαγή τερματοφύλακα για τον Παναιτωλικό. Ο Μελισσάς αντί Ροντρίγκες.

17:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...