18:53

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53
Σχόλιο

Σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης για τους Φθιώτες, που ήταν ανώτεροι και αποτελεσματικοί στις ευκαιρίες τους.

18:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+2: Λήξη του αγώνα, 2-0.

18:50
Καθυστερήσεις

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:41
Αλλαγή

81': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας, Μαζουλουξής αντί Τιρόνε.

18:40
Αλλαγή

80': Άοσμαν αντί Βαφέα, Λένις αντί Καμπράλ, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

18:38
Σχόλιο

78': Δεν μπορεί να φανεί απειλητικός ο Ιωνικός.

18:30
Out

70': Σουτ του Μάναλη από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

18:25
Αλλαγή

66': Τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία, Προβυδάκης αντί Ελευθεριάδη.

18:24
Αλλαγή

64': Ντάλσιο αντί Πογοσιάν, Κιάκος αντί Γκοτσούλια, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

18:17
Out

58': Σουτ του Μάναλη από πλάγια αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:16
Αλλαγή

56': Τρεις αλλαγές για τη Λαμία, Μανουσάκης αντί Τσούκαλου, Βλαχομήτρος αντί Νούνιες, Μπεχαράνο αντί Ρόμανιτς.

18:13

Από γέμισμα του Γκόλεμιτς ο Ρόμανιτς βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Ιωνικού και πλασάρει εύστοχα τον Αναγνωστόπουλο για το 2-0.

18:12
Goal

53': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:07
Απόκρουση

48' Σουτ του Πογοσιάν εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Σαράνοφ.

18:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:48

45': Λήξη α' ημιχρόνου, 1-0.

17:39
Out

37': Σουτ του Τσιριγώτη από το ύψος του πέναλτι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:37
Out

35': Μια καλή στιγμή τώρα για τους Νικαιώτες με συρτό σουτ του Καμπράλ λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, φεύγει λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.