Εξέλιξη αγώνα
19:59

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:57

Δεύτερη φετινή νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης, με 13 βαθμούς διατηρείται στην 9η θέση και ξεφεύγει από τα χαμηλά... σκαλοπάτια της κατάταξης. Ο Ιωνικός παραμένει στους 7 πόντους και στο άγχος.

19:57
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:55
Κίτρινη Κάρτα

90'+5: Κίτρινη στον Τιλίκα.

19:51
Καθυστερήσεις

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45
Αλλαγή

85': Μπερτόγλιο αντί Σίτο, Άλβαρες αντί Κρέσπι, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:41
Αλλαγή

81': Νίκος Ιωαννίδης αντί Άοσμαν, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό.

19:40

80': Κίτρινη στον Μύγα.

19:40
Απόκρουση

80': Εκπληκτική απόκρουση του Χουτεσιώτη σε εξ επαφής προβολή του Τιλίκα!

19:38
Αλλαγή

78': Ντομίνγκεθ αντί Ιγκλέσιας, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:37
Αλλαγή

77': Ελευθεριάδης αντί Σάκιτς, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

19:34
Corner

73': Σουτ του Μύγα από θέση μέσα δεξιά, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:32

71': Κίτρινη για τον νεοεισελθόντα Μπαράλες.

19:31
Αλλαγή

70': Μπαράλες αντί Μπενίτο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:30
Out

69': Σουτ του Μάντζη από θέση μέσα αριστερά, αλλά χωρίς ισορροπία, άουτ.

19:28

67': Κίτρινη στον Μουνάφο.

19:27

66': Κίτρινη στον Ρομαό.

19:26

65': Κίτρινη στον Φαντιγκά.

19:23

62': Δεν υπάρχει τελικά γκολ, ο Μπενίτο ήταν σε θέση οφσάιντ.

19:20

59': Τσεκάρεται η φάση στο VAR.

19:19

Ο Τιλίκα τη σέντρα από δεξιά, αφύλακτος με προβολή ο Μπενίτο στο δεύτερο δοκάρι βρίσκει δίχτυα για το 2-0.

19:18

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:16
Απόκρουση

55': Μακρινό σουτ του Μύγα από δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:09

48': Κίτρινη στον Τσίμπσαχ.

19:08
Out

47': Συρτό σουτ του Σεμπά εκτός περιοχής και δεξιά, άουτ.

19:07

46' Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:50

45'+3: Λήξη α' ημιχρόνου, 1-0.

18:47

45': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:44
Out

42': Σέντρα του Τασουλή από αριστερά, κεφαλιά του Μπενίτο, άουτ.

18:36

34': Ο Σίτο πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι επιλήψιμο.