Εξέλιξη αγώνα
22:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό ξημέρωμα από το a-sports.gr.

22:55

Η Βραζιλία σοβαρεύτηκε στο δεύτερο ημίχρονο μετά το μέτριο πρώτο και με δύο τέρματα του Ριτσάρλισον κερδίζει με 2-0 τη Σερβία.

Αλλαγή

87': Μαρτινέλι αντί Ραφίνια για τη Βραζιλία.

22:43
Out

87': Ο Ροντρίγκο σουτάρει έξω από την περιοχή και λίγο αριστερά, πάνω από τα δοκάρια.

22:40
Αλλαγή

83': Μακσίμοβιτς αντί Α. Μίτροβιτς για τους Σέρβους.

22:40
Απόκρουση

83': Ο Φρεντ δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, νέα απόκρουση από τον Σέρβο τερματοφύλακα σε κόρνερ. Αυτό εκτελείται από τα δεξιά όμως περνά ανεκμετάλλευτο.

22:39
Απόκρουση

82': Σουτ του Ροντρίγκο, του λέει «όχι» ο Β. Μιλίνκοβιτς- Σάβιτς.

22:38
Δοκάρι

81': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ! Ο Κασεμίρο κάνει το φαλτσαριστό σουτ έξω από την περιοχή αλλά η μπάλα σταματά στο οριόντιο δοκάρι/.

22:35
Αλλαγή

80': Νέα διπλή αλλαγή η Βραζιλία. Έξω ο Ριτσάρλισον, μέσα ο Γκαμπριέλ Ζεσούς. Αποχωρεί και ο Νεϊμάρ για να μπει ο Άντονι.

22:32
Αλλαγή

75': Διπλή αλλαγή για τη Βραζιλία. Ο Πακετά δίνει τη θέση του στον Φρεντ και ο Βινίσιους στον Ροντρίγκο.

22:31

Ο Βινίσιους από τα αριστερά γυρίζει για τον Ριτσάρλισον με το εξωτερικό, που στοπάρει και κάνει ένα εντυπωσιακό γυριστό γράφοντας το 2-0. Φανταστικό τέρμα από τον επιθετικό της Τότεναμ.

22:30
Goal

73': ΓΚΟΛ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ!

22:28
Out

70': Ο Τάντιτς στην εκτέλεση του κόρνερ, με τα χίλια ζόρια διώχνουν οι Βραζιλιάνοι, σουτ του Λάζοβιτς πολύ άστοχο.

22:27

70': Κόρνερ για τη Σερβία από τα δεξιά.

22:22
Αλλαγή

66': Διπλή αλλαγή για τη Σερβία. Λάζοβιτς αντί Λούκιτς και Βλάχοβιτς αντί Μλαντένοβιτς.

22:21
Κίτρινη Κάρτα

64': Κίτρινη κάρτα στον Λούκιτς.

22:20

Ο Βινίσιους πλασάρει από τα αριστερά της περιοχής με το δεξί, ο Β. Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς αποκρούει και στην επαναφορά ο Ριτσάρλισον δεν δυσκολεύεται να σκοράρει προ κενής εστίας για το 1-0.

22:19
Goal

62': ΓΚΟΛ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ!

22:17
Δοκάρι

60': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ! Ξαφνικό και δυνατό σουτ του Άλεξ Σάντρο από μακριά, η μπάλα να σταματά στη δεξιά κάθετη δοκό του Β. Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς.

22:15
Corner

58': Κόρνερ για τη Σερβία από τα δεξιά με τον Τάντιτς, βγάζουν τη μπάλα από τα καρέ τους οι Βραζιλιάνοι.

22:14
Αλλαγή

57': Διπλή αλλαγή για τους Σέρβους. Ίλιτς αντί Γκούντελι και Ράντονιτς αντί Ζίβκοβιτς.

22:10
Out

55': Καλή στιγμή για τη Βραζιλία! Ο Βινίσιους από τα αριστερά γυρίζει χαμηλά για τον Νεϊμάρ που αμαρκάριστος σουτάρει άουτ από το ύψος του πέναλτι.

22:07
Corner

51': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Νεϊμάρ, η μπάλα χτυπά στο τείχος και καταλήγει κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

22:06

49': Κίτρινη κάρτα στον Γκούντελι, για μαρκάρισμα από πίσω στον Νεϊμάρ λίγο πριν μπει στη περιοχή. Φάουλ σε καλή θεση για τη Βραζιλία...

22:03
Απόκρουση

46': Ευκαιρία για τη Βραζιλία! Λάθος του Γκούντελι, ο Ραφίνια κλέβει και βγαίνει φάτσα με τον Β. Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, αλλά το πλασέ του αποκρούεται από τον Σέρβο γκολκίπερ.

22:02

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.