Εξέλιξη αγώνα
15:40

Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Σαββάτου.

15:39

Ο Απόλλων Σμύρνης διαχειρίστηκε το προβάδισμά του στο β' ημίχρονο, τα Χανιά δεν μπόρεσαν να απειλήσουν ιδιαίτερα και η «Ελαφρά Ταξιαρχία» με 10 βαθμούς πιάνει στην κορυφή του 2ου ομίλου της SL2 την Ηλιούπολη. Οι Κρητικοί με 6 πόντους παραμένουν στην 7η θέση μαζί με την Καλλιθέα.

15:38
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

15:36

90'+3: Περνά χωρίς κάτι σημαντικό το νέο κόρνερ των γηπεδούχων.

15:35
Corner

90'+2: Κόρνερ κερδίζει ο Κοροβέσης, το εκτελεί πλασαριστά προς τον Λούσινγκερ, κερδίζει χρόνο η «Ελαφρά Ταξιαρχία», παίρνοντας ένα νέο κόρνερ.

15:34
Κίτρινη Κάρτα

90'+1: Κίτρινη στον Εσπάνια.

15:33
Καθυστερήσεις

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:31
Αλλαγή

88': Χιντζίδης αντί Ρότσα, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές των Χανίων.

15:30
Out

87': Ο Λούσινγκερ το σουτ από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ φεύγει η μπάλα, ήταν σημαντική αυτή η ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

15:28
Απόκρουση

85': Μακρινό σουτ του Καμαρά, μπλοκάρει εύκολα ο Κότσαρης.

15:26
Αλλαγή

83': Τσαμούρης αντί Σίγκνεβιτς, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης.

15:25

82': Κίτρινη στον Ρότσα για φάουλ στον Παπαγεωργίου.

15:21
Corner

78': Κόρνερ για τα Χανιά παραχωρεί ο Λούι, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μπανγκουρά.

15:19
Αλλαγή

77': Καπνίδης αντί Ναζίμ, τέταρτη αλλαγή για τα Χανιά.

15:12
Αλλαγή

70': Άλλες δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Εσπάνια αντί Μωραΐτη, Κοροβέσης αντί Πατάπη.

15:11
Out

68': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρότσα από δεξιά, άουτ.

15:05
Out

62': Σουτ του Μάναλη από το ημικύκλιο της περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

15:01
Αλλαγή

57': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Λούσινγκερ αντί Ερέρα, Παπαγεωργίου αντί Χαλίμι.

14:54
Out

51': Σουτ του Μπανγκουρά εντός περιοχής, δεν ανησυχεί ο Κότσαρης.

14:51
Corner

48': Σουτ του Μωραΐτη από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Γιαμπερέ, κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

14:49
Αλλαγή

46': Δύο αλλαγές για τα Χανιά, Πολίτης αντί Ελευθεριάδη, Μπανγκουρά αντί Κόλα.

14:49

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.