17:52

Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Κυριακής.

17:51
Σχόλιο

Πολύ ανοικτό ήταν το β' ημίχρονο, ο Μίτσελ κρατά την πολύ καλή εικόνα στην επίθεση με τον Ελ Αραμπί ιδιαίτερα κεφάτο και τον Μαρσέλο να μοιράζει ασίστ, αλλά στα μετόπισθεν είχε αρκετά θέματα ο Ολυμπιακός.

17:49
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90': Λήξη του αγώνα, 3-3.

17:49

Ο Τσάνακ αποφεύγει ωραία τον Χάμες Ροντρίγκες από αριστερά και κάνει τη χαμηλή σέντρα, με τον Όιο πάλι να προλαβαίνει τους αμυντικούς του Ολυμπιακού και με κοντινό σουτ σημειώνει το 3-3.

17:48
Goal

90': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ!

17:43
Απόκρουση

85': Ο Ντράγκους αφύλακτος στην καρδιά της άμυνας του Ολυμπιακού πιάνει μια κεφαλιά, ο Κρίστινσον μπλοκάρει.

17:42
Out

84': Ο Ντράγκους φεύγει μόνος στην αντεπίθεση για τη Σταντάρ, κάνει τελικά ένα μακρινό πλασέ, άουτ.

17:41
Απόκρουση

83': Καλό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες εκτός περιοχής, δύσκολη απόκρουση του Χένκινετ.

17:34

Ο Μαρσέλο τη γλυκιά σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του αμαρκάριστου Ελ Αραμπί και 3-2. Δύο ασίστ από τον Μαρσέλο μέσα σε δύο λεπτά.

17:34
Goal

76': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:32

Ο Ελ Αραμπί την πάσα στον Μαρσέλο, ο Βραζιλιάνος από αριστερά την ασίστ στον Μπακαμπού, που δεν γινόταν αυτή τη φορά να αστοχήσει και με σουτ από κοντά φέρνει ξανά το ματς στα ίσα, 2-2.

17:32
Goal

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:27
Απόκρουση

69': Ο Φορτούνης από αριστερά την πάσα στον αφύλακτο Μπακαμπού, το κοντινό πλασέ του οποίου θα αποκρούσει ο Χένκινετ. Ο Μπακαμπού όπως και με τη Χάντερσφιλντ δείχνει να μην είναι στα καλύτερά του, χάνοντας γκολ που δεν χάνονται κανονικά.

17:23

Χαμηλή σέντρα του Μελεγκόνι από δεξιά, από κοντά με τακουνάκι ο Όιο το 1-2.

17:23
Goal

64': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ!

17:20
Απόκρουση

62': Σουτ του Ντράγκους από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Κρίστινσον.

17:19
Αλλαγή

61': Κρίστινσον, Ανδρούτσος, Καλογερόπουλος, Μαρσέλο, Φορτούνης και Μπακαμπού στο ματς, αποχωρούν Πσσχαλάκης, Βρουσάι, Ρέτσος, Ρέαμπτσιουκ, Αγκιμπού Καμαρά και Μασούρας.

17:17
Κίτρινη Κάρτα

59': Κίτρινη στον Ζινκερνάγκελ για φάουλ στον Αγκιμπού Καμαρά.

17:16

Ωραία προσπάθεια του Βρουσάι από δεξιά και παράλληλο γύρισμα προς τον Ελ Αραμπί, που με κοντινό σουτ ισοφαρίζει, 1-1.

17:16
Goal

58': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:13
Απόκρουση

55': Ο Όιο το σουτ από θέση μέσα αριστερά, με τα πόδια αποκρούει ο Πασχαλάκης.

17:07

49': Αρκετές αλλαγές έχει κάνει και η Σταντάρ, στην 11άδα είναι πλέον και ο Φίλιπ Ζινκερνάγκελ, που αγωνίζεται στον βελγικό σύλλογο ως δανεικός από τον Ολυμπιακό.

17:04
Αλλαγή

Σαμασέκου, Χάμες Ροντρίγκες και Ελ Αραμπί στο ματς, βγήκαν Κασάμι, Γκάρι Ροντρίγκες και Μπιέλ.

17:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.