23:02

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:01
Σχόλιο

90'+11: Τέλος του αγώνα, η Γαλλία είχε την ουσία, κερδίζει με 2-1 και στα ημιτελικά θα συναντήσει το Μαρόκο στο δρόμο για την κατάκτηση του δεύτερου σερί Παγκοσμίου Κυπέλλου. Η Αγγλία αδίκησε τον εαυτό της σε αυτό το νοκ άουτ ματς, ως συνήθως θα μπορούσε να πει κανείς...

23:01
Out

90'+11: Καλή η εκτέλεση του Ράσφορντ, αλλά άουτ.

22:58

90'+9: Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κερδίζει ο Μαγκουάιρ για την Αγγλία.

22:57
Αλλαγή

90'+8: Τέταρτη αλλαγή για την Αγγλία, ο Στόουνς έξω, στη θέση του ο Γκρίλις.

22:56

90'+7: Θα υπάρξουν και άλλες καθυστερήσεις λόγω ενός τραυματισμού του Στόουνς.

22:51
Corner

90'+2: Κόρνερ παραχωρεί ο Γιορίς μετά τη σέντρα του Σο από αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο για τους Άγγλους.

22:50
Καθυστερήσεις

90': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:48
Κίτρινη Κάρτα

89': Κίτρινη στον Μαγκουάιρ για αγκωνιά στον Γκριεζμάν.

22:48
Out

89': Μακρινό σουτ του Μάουντ, χωρίς τύχη.

22:46

87': Κίτρινη στον Ζιρού για φάουλ στον Γουόκερ.

22:44
Αλλαγή

85': Ράσφορντ αντί Φόντεν, τρίτη αλλαγή για την Αγγλία.

22:43
Out

84': Ο Κέιν αστοχεί απελπιστικά! Ψηλά άουτ η μπάλα από την εκτέλεση του φορ της Τότεναμ, το 1-2 παραμένει.

22:42

82': Και κίτρινη στον Τεό Ερναντέζ.

22:41
Πέναλτι

82': Και δεύτερο πέναλτι για την Αγγλία τελικά.

22:40

80': Το VAR τσεκάρει περίπτωση πέναλτι για την Αγγλία, για σπρώξιμο του Τεό Ερναντέζ στον Μάουντ.

22:39
Αλλαγή

79': Στέρλινγκ αντί Σάκα, Μάουντ αντί Χέντερσον, δύο αλλαγές για την Αγγλία.

22:39
Αλλαγή

79': Κομάν αντί Ντεμπελέ, πρώτη αλλαγή για τη Γαλλία.

22:37

Ο Ζιρού αυτή τη φορά δεν αστοχεί. Σέντρα του Γκριεζμάν από αριστερά, κεφαλιά του Ζιρού και κόντρα στον Μαγκουάιρ, δεν μπορεί ο Πίκφορντ να βγάλει αντίδραση, 1-2.

22:37
Goal

78': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΛΙΑ!

22:36
Απόκρουση

77': Φοβερή απόκρουση του Πίκφορντ στο πλασέ του Ζιρού από το ύψος του πέναλτι μετά την κεφαλιά-πάσα του Ντεμπελέ.

22:29
Out

70': Ο Χέντερσον εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Μαγκουάιρ, η μπάλα άουτ κι ενώ έχει βρει ελάχιστα στο δεξί δοκάρι. Ψάχνει το 2-1 η Αγγλία.

22:28
Σχόλιο

69': Η Αγγλία είναι σαφώς καλύτερη στο β' ημίχρονο.

22:21
Απόκρουση

62': Συρτό σουτ του Κέιν από θέση έξω δεξιά, σε ετοιμότητα και πάλι ο Γιορίς.

22:19
Απόκρουση

60': Ατομική προσπάθεια και αδύναμο τελικά σουτ του Σάκα από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Γιορίς.

22:14
Απόκρουση

55': Ο Ραμπιό το δυνατό σουτ εκτός περιοχής, ο Πίκφορντ αποκρούει δύσκολα.

22:13

Δυνατή εκτέλεση από τον Κέιν στη δεξιά γωνία, αντίθετα έχει πέσει ο Γιορίς, 1-1.

22:13
Goal

54': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!

22:11
Πέναλτι

52': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΓΓΛΙΑ! Για ανατροπή του Σάκα από τον Τσουαμενί.

22:07
Απόκρουση

48': Ο Γιορίς κάνει αρχικά λάθος μετά την εκτέλεση του κόρνερ, τελικά μπλοκάρει.

22:06
Corner

47': Εντυπωσιακό δυνατό σουτ του Μπέλινγκχαμ από το όριο της περιοχής, υπέροχη και η απόκρουση του Γιορίς σε κόρνερ.

22:06

47': Κίτρινη στον Ντεμπελέ για φάουλ στον Μπέλινγκχαμ.

22:05
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.