20:02

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:01
Σχόλιο

Παίρνει τη νίκη και διατηρεί τις ελάχιστες ελπίδες για εξάδα ο Ατρόμητος, καθώς επικράτησε 1-0 του Λεβαδειακού από το τέρμα του Ροτάριου με κεφαλιά στο 33ο λεπτό. Στους 28 βαθμούς οι Περιστεριώτες και στην 7η θέση, στους 13 και τη 13η παραμένουν οι Βοιωτοί που έμειναν από το 58' με παίκτη λιγότερο λόγω της αποβολής του Βήχου.

19:59
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη της αναμέτρησης, Ατρόμητος - Λεβαδειακός 1-0.

19:59
Απόκρουση

90+7': Ο Νίκας για τον Σακό ο οποίος από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

19:56
Απόκρουση

90+4': Σέντρα του Ντεντάκη από τα δεξιά, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει σταθερά.

19:54
Απόκρουση

90+2': Βαθιά μπαλιά προς τον Τζοβάρα βγαίνει και διώχνει με το κεφάλι ο Γκροφ.

19:52
Καθυστερήσεις

Συμπληρώθηκε το 90λεπτο, 6 λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

19:50
Out

88': Ο Τζοβάρας κάνει το σουτ είναι άστοχο η μπάλα άουτ.

19:48
Απόκρουση

86': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Ντεντάκης, ο Λιάγκας ψηλότερα από όλους στη μικρή περιοχή και αμαρκάριστος πιάνει την κεφαλιά για να αποκρούσει ο Γιαννιώτης.

19:46
Out

84': Εκτελείται το κόρνερ, κεφαλιά του Στρούγγη η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

19:45
Δοκάρι

83': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με δοκάρι. Ο Αγκιμπού Καμαρά μπαίνει στην περιοχή κάνει το σουτ, η μπάλα στο δεξί δοκάρι του Γκροφ, ο Κιάρτανσον με κενή εστία σουτάρει πάνω στον Γκροφ ο οποίος αποκρούει και στη συνέχεια έχουμε κόρνερ.

19:42
Αλλαγή

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Πετράκης, στη θέση του Βρακά περνά ο Σακό.

19:39
Απόκρουση

77': Τεράστια ευκαιρία του Ατρόμητου, ο Κιάρτανσον από τα δεξιά γυρίζει στον Αγκιμπού Καμάρα ο οποίος απέναντι από τον Γκροφ κάνει δυνατό εν κινήσει σουτ, διώχνει εξ επαφής ο πορτιέρο του Λεβαδειακού.

19:38
Αλλαγή

76': Ο Οικονομίδης αντί του Έρλινγκμαρκ στην τρίτη αλλαγή του Ατρόμητου.

19:36
Οφσάιντ

74': Ξανά μπροστά οι γηπεδούχοι ο Αγκιμπού Καμαρά βγαίνει τετ-α-τετ με τον Γκροφ αλλά υπάρχει οφσάιντ.

19:36
Απόκρουση

74': Ωραία αλλαγή της μπάλας του Αθανασίου με τον Ροτάριου κακό τελείωμα του τελευταίου, εύκολα μπλοκάρει ο Γκροφ.

19:34
Αλλαγή

72': Τέταρτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Σαχπεκίδης περνά στο ματς αντί του Γιαννιώτα.

19:31
Κίτρινη Κάρτα

69': Κίτρινη στον Γερεμέγεφ.

19:31
Απόκρουση

69': Φάουλ για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Βρακάς, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει προ του Γερεμέγεφ.

19:29
Out

67': Ο Αγκιμπού Καμαρά στο κόρνερ, κεφαλιά του Στρούγγη, η μπάλα πάνω από την εστία του Γκροφ.

19:29
Corner

67': Παράλληλο γύρισμα του Γκονζάλες από τα δεξιά, ο Λιάγκας παραχωρεί κόρνερ.

19:25
Corner

63': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Βρακάς απευθείας άουτ η μπάλα από την απέναντι πλευρά.

19:24
Απόκρουση

62': Φάουλ για τον Λεβαδειακό σε μακρινή απόσταση το εκτελεί ο Βρακάς κανένα πρόβλημα για τον Γιαννιώτη.

19:23
Αλλαγή

61': Ο Λιάγκας τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό στη θέση του Σκβάρκα που είχε μπει στο ημίχρονο. Αδικαιολόγητα πράγματα από τον Γιάννη Πετράκη.

19:23
Αλλαγή

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Τζοβάρας αντί του Ρομπάιγ.

19:22
Απόκρουση

60': Ο Ρομπάιγ εκτελεί το φάουλ, ο Χατζηισαΐας με κεφαλιά πάσα βρίσκει τον Αγκιμπού Καμαρά που σουτάρει, διώχνει ο Γκροφ.

19:20
Κόκκινη Κάρτα

58': Δεύτερη κίτρινη κάρτα δέχεται ο Βήχος για μαρκάρισμα στον Αγκιμπού Καμαρά και με 10 ο Λεβαδειακός.

19:19

57': Κίτρινη βλέπει και ο Βήχος για τον Λεβαδειακό.

19:18
Απόκρουση

56': Επίθεση του Λεβαδειακού με τον Ντεντάκη από τα δεξιιά ο πλάγιος μπακ των Βοιωτών σεντράρει και ο Γιαννιώτης με τη γροθιά απομακρύνει πριν γίνει επικίνδυνος ο Νταμπό.

19:15

53': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Έρλινγκμαρκ.

19:13
Out

51': Γύρισμα του Κεσχρίντα από τα δεξιά για τον Κιάρτανσον στο πρώτο δοκάρι το σουτ του Ισλανδού πάνω στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

19:12
Αλλαγή

50': Πράγματι η πρώτη αλλαγή καθώς ο Τζαβίδας δεν μπορεί να συνεχίσει, ο Κιάρτανσον παίρνει τη θέση του στον αγωνιστικό χώρο.

19:10

Στο έδαφος ο Τζαβίδας που πιάνει τον οπίσθιο μηριαίο του αριστερού ποδιού. Ίσως γίνει αλλαγή αναγκαστική για τον Ατρόμητο.

19:07
Αλλαγή

46': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Ο Βήχος στη θέση του Παναγιώτου και ο Σκβάρκα στη θέση του Μεχία.

19:07

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:52
Σχόλιο

Σε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο με ελάχιστες καλές στιγμές, ο Ατρόμητος εκμεταλλεύτηκε μία από αυτές και με το γκολ του Ροτάριου στο 33' προηγείται 1-0 του Λεβαδειακού.

18:51

Λήξη του ημιχρόνου, Ατρόμητος - Λεβαδειακός 1-0.

18:50
Απόκρουση

45+3': Ο Παναγιώτου λίγο έξω από την περιοχή κάνει το σουτ, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

18:48
Out

45+1': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Βρακάς, διώχνει ο Στρούγγης, η μπάλα φτάνει στον Νταμπό, αυτός την αφήνει στον Παναγιώτου που από θέση μέσα δεξιά κάνει κακό σουτ, πάνω από την εστία η μπάλα.

18:47

Συμπληρώσαμε τα 45 λεπτά, 2 θα είναι οι καθυστερήσεις.

18:46

44': Κίτρινη κάρτα στον Νταμπό, τη βλέπει για μαρκάρισμα στον Χατζηισαΐα.

18:44
Απόκρουση

42': Επικίνδυνη σέντρα του Γιαννιώτα από τα δεξιά διώχνει ο Στρούγγης.

18:43

Ξανά στο ματς ο Κεσχρίντα.

18:42

40': Ο Νίκας σεντράρει από τα δεξιά για τον Γερεμέγεφ κακό κοντρόλ του Σουηδού φορ.

18:42

Προσωρινά με 10 ο Ατρόμητος εκτός αγώνα για λίγο ο Κεσχρίντα.

18:41

39': Κίτρινη κάρτα στον Παναγιώτου για μαρκάρισμα στον Κεσχρίντα.

18:39
Οφσάιντ

37': Σε θέση οφσάιντ ο Ρομπάιγ που επιχείρησε να δώσει με "αεροπλανικό" στιλ πάσα στον Τζαβίδα.

18:36

Ανοίγει το σκορ στο Περιστέρι μπροστά ο Ατρόμητος. Μετά από εκτέλεση πλαγίου, ο Γκονζάλες από τα αριστερά κάνει ωραία σέντρα, κεφαλιά του Ροτάριου η μπάλα στο κάθετο δοκάρι και στα δίχτυα του Γκροφ για το 1-0.

18:35
Goal

33': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:34
Οφσάιντ

32': Ο Γερεμέγεφ στην κόντρα πασάρει στον Νταμπό που πέφτει μόνος του στην περιοχή, αλλά η φάση είναι ως μη γενόμενη καθώς στο ξεκίνημα ο Γερεμέγεφ είναι σε θέση οφσάιντ.

18:33

Είναι οκ ο αριστερός μπακ του Λεβαδειακού και ξανά ματς στο Περιστέρι.

18:32

Έχει ένα πρόβλημα ο Παναγιώτου και μικρή διακοπή.

18:31
Απόκρουση

29': Βαθιά μπαλιά του Γκονζάλες για τον Ροτάριου εκείνος από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή, πασάρει στον Κεσχρίντα, ο Παναγιώτου αποτελεσματικά με προβολή σώζει την ομάδα του.

18:29

27': Κίτρινη κάρτα στον Παζ για μαρκάρισμα στον Τζαβίδα.

18:26
Corner

24': Κόρνερ για τον Ατρόμητο το εκτελεί ο Ρομπάιγ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:24
Απόκρουση

22': Στην επίθεση ο Ατρόμητος, ο Ρομπάιγ από τα αριστερά πατά περιοχή κάνει την παράλληλη πάσα στον Τζαβίδα ο οποίος δεν βρίσκει μπάλα, αυτή φτάνει στον Ροτάριου ο οποίος βρίσκει ξανά τον Ρομπάιγ που σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, ο Γκροφ μπλοκάρει.