22:04

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:01
Σχόλιο

Έσωσε το βαθμό ο Βόλος, έφτασε πολύ κοντά σε ένα σπουδαίο τρίποντο η Λαμία... Μπορούσε τη νίκη η ομάδα του Βόκολου. Δεν ήταν καλοί οι γηπεδούχοι και το Χ δεν το άξιζαν.

21:58
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+10: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΝΠΣ Βόλος - Λαμία 1-1...

21:57
Κόκκινη Κάρτα

90'+9: Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη στον Άλχο.

21:57
Corner

Κόρνερ για το Βόλο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:56

Ο Σιέλης κάνει "θέατρο" και πέφτει στην περιοχή της Λαμίας...

21:55
Κίτρινη Κάρτα

90'+7: Κίτρινη στον Τζανδάρη.

21:54
Οφσάιντ

90'+6: Οφσάιντ ο Μανούσος...

21:50

90'+2: Κίτρινη στον Κορνέζο.

21:48
Καθυστερήσεις

Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Πανθεσσαλικό...

21:48

90': Κίτρινη στον Κυριάκο Παπαδόπουλο.

21:47
Αλλαγή

89': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Ο Κάτσε στη θέση του Τσιρίνος.

21:46
Corner

Κόρνερ για τον Βόλο, πλασιριστά, η μπάλα απομακρύνεται...

21:43

Σέντρα Γκάγκι από τα αριστερά, κεφαλιά πρώτη από τον Εσκοβάλ στα δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Αμπάντα δεν θα διώξει αν και προσπαθεί να βρει την μπάλα, που φτάνει στα αριστερά με τον Κούτσια να κάνει την κοντινή προβολή για το 1-1.

21:43
Goal

85': ΓΚΟΛ για τον ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ!

21:41
Αλλαγή

82': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή από τον Λεωνίδα Βόκολο για τη Λαμία. Ο Κυριάκος Παπαδόπουλος μπαίνει στη θέση του Μαρτίνεθ.

21:35
Αλλαγή

77': Νέα αλλαγή για το Βόλο. Ο Καρτάλης αντί του Ντέλετιτς.

21:32
Οφσάιντ

74': Οφσάιντ ο Μανούσος... Οριακή η φάση.

21:30
Αλλαγή

72': Αλλαγή για το Βόλο. Μεσκίδα στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Τσοκάνη.

21:30
Αλλαγή

72': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία. Μεδίνα αντί Βέργου και Σαραμαντάς αντί Ασκόφσκι.

21:29
Απόκρουση

71': Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους... Στην κόντρα ο Βόλος, ο Τσιρίνος μπαίνει από τα αριστερά και σε θέση τετ α τετ, ο Γλαραβέλης βγαίνει και διώχνει με το σώμα του...

21:25
Αλλαγή

66': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία. Μανούσος και Σλίβκα στις θέσεις των Τσιλούλη και Νούνιες...

21:23

Έχει γυρίσει ο αστράγαλος του Τσιλούλη, μικρή διακοπή, δεν μπορεί να συνεχίσει ο σκόρερ του ματς.

21:14

56': Κίτρινη στον Σιέλη...

21:12
Out

54': Φάουλ για τον Βόλου με τον Ντέλετιτς από τα δεξιά, άστοχο...

21:09
Corner

51': Εκτελεί για τη Λαμία το κόρνερ από τα δεξιά ο Μαρτίνεθ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:08
Απόκρουση

51': Σέντρα-σουτ Σιόν από θέση μέσα δεξιά, με το ένα χέρι πετάει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι ο Κλέιμαν.

21:05
Απόκρουση

48': Φάουλ για τον Βόλο. Ο Ντέλετιτς απευθείας από τα δεξιά, στα χέρια του Γκαραβέλη η μπάλα.

21:03
Αλλαγή

46': Δύο αλλαγές με το ξεκίνημα για το Βόλο. Οζέγκοβιτς αντί Πιρές και Τάχατος αντί Λούνα.