20:57

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:55
Σχόλιο

Ο ΠΑΟΚ γυρίζει στις γκέλες, ξύπνησε αργά και δεν πρόλαβε να σκοράρει. Ο ΠΑΣ κάνει τη ζημιά και στους «ασπρόμαυρους», όπως είχε συμβεί δηλαδή και κόντρα σε Ολυμπιακό και ΑΕΚ, με 48 βαθμούς η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου παραμένει στην 4η θέση. Οι Ηπειρώτες με 23 πόντους πιάνουν τον ΟΦΗ στη 10η θέση.

20:55
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

20:55
Out

90'+4: Σουτ στην κίνηση του Σάστρε από δεξιά, χωρίς τύχη.

20:54
Απόκρουση

90'+3: Σουτ του Πήλιου από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Ζίβκοβιτς.

20:51
Δοκάρι

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ το σουτ εντός περιοχής, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:51
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49
Απόκρουση

88': Σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο λίγο έξω από την περιοχή, κόντρα στον Λιάσο, αποκρούει με δυσκολία ο Τσιντώτας.

20:46
Απόκρουση

86': Λίγο έλειψε ο 17χρονος Τζίμας να σκοράρει στην πρώτη του εμφάνιση με την πρώτη ομάδα του ΠΑΟΚ, πρώτη κεφαλιά του Ίνγκασον μετά από ένα πλάγιο άουτ, δεύτερη του Τζίμα και σωτήρια απόκρουση του Τσιντώτα στην αριστερή του γωνία.

20:45
Αλλαγή

85': Τζίμας αντί Μπράντον Τόμας, Μπίσεσβαρ αντί Τάισον, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:45
Κίτρινη Κάρτα

84': Κίτρινη στον Πήλιο.

20:40
Αλλαγή

80': Φοφανά αντί Ροσέρο, αλλαγή στην αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα και δεύτερη αναγκαστική, μια και ο Ροσέρο τραυματίστηκε.

20:35
Απόκρουση

75': Σουτ στην κίνηση του Α. Ζίβκοβιτς από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Τσιντώτας.

20:28
Αλλαγή

68': Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Νάρεϊ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:23
Απόκρουση

63': Ο Σάστρε τη σέντρα από δεξιά, ωραίο γυριστό σουτ του Μπράντον Τόμας, ο Τσιντώτας μπλοκάρει. Καλή στιγμή και αυτή για τον ΠΑΟΚ.

20:21
Out

60': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, ο Ράφα Σοάρες εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Τάισον και η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:18
Αλλαγή

58': Ροσέρο αντί Λώλη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:15

54': Κίτρινη στον Λώλη για φάουλ στον Κωνσταντέλια.

20:13
Απόκρουση

52': Σέντρα του Ράφα Σοάρες από αριστερά, αδύναμη κεφαλιά του Μπράντον Τόμας, εύκολα μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

20:06
Αλλαγή

46': Σβαμπ αντί Φιλίπε Σοάρες, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.