Εξέλιξη αγώνα
17:53

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

17:51

Καλύτερος ο Λεβαδειακός, αλλά σε ένα ματς με λίγες καλές ευκαιρίες λόγω και των δυνατών ανέμων δεν κατάφερε να σκοράρει και με 14 βαθμούς είναι στο +1 από την ουραγό Λαμία. Ο Παναιτωλικός παίρνει θετικό αποτέλεσμα σε ακόμη ένα εκτός έδρας παιχνίδι και με 28 βαθμούς πιάνει για την ώρα τον Ατρόμητο στην 7η θέση.

17:51
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

17:48
Καθυστερήσεις

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:47
Out

90': Δυνατό σουτ του Παναγιώτου από θέση μέσα αριστερά, δεν είναι καλό, άουτ.

17:44
Out

87': Ο Παναγιώτου εκτελεί κόρνερ από δεξιά, άστοχη έξοδος του Γκρατερόλ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

17:42
Out

85': Καλή εκτέλεση από τον Νταμπό, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

17:41
Κίτρινη Κάρτα

84': Κίτρινη στον Ντίας.

17:41

84': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Συμελίδης από τον Ντίας.

17:37
Αλλαγή

80': Συμελίδης αντί Γιαννιώτα, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:37
Αλλαγή

80': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Ζοάο Πέδρο αντί Καρέλη, Μπουζούκης αντί Κολοβού.

17:31
Αλλαγή

74': Δούμτσιος αντί Σακό στη δεύτερη αλλαγή των Βοιωτών.

17:26
Αλλαγή

69': Σκβάρκα αντί Νίκα, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:22

65': Ο Νταμπό πέφτει στην περιοχή, δεν βλέπει πέναλτι ο διαιτητής Μανούχος και δεν υπάρχει όντως κάτι.

17:20
Αλλαγή

63': Χουάνπι αντί Σενγκέλια, ντεμπούτο για τον Βενεζουελάνο με τη φανέλα του Παναιτωλικού.

17:16
Corner

59': Κόρνερ κερδίζει ο Γιαννιώτας από τον Μάρτενσον. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:12
Out

55': Σουτ του Νταμπό από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, πολύ άστοχο.

17:11
Απόκρουση

54': Ο Παναγιώτου τη σέντρα από αριστερά, κόντρα στον Nτουάρτε, σπουδαία απόκρουση με το ένα χέρι από τον Γκρατερόλ σε μια μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό.

17:07
Out

51': Σουτ του Ντουάρτε από θέση έξω αριστερά, δεν ανησυχεί ο Γκροφ.

17:05
Out

48': Ο Κολοβός είναι αφύλακτος από δεξιά της περιοχής, δεν κάνει καλό σουτ, άουτ.

17:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:46

45': Λήξη α' ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις, 0-0.

16:39
Απόκρουση

38': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, ωραία μπαλιά του Ντουάρτε από δεξιά στον Καρέλη, που βγαίνει σε πλάγια θέση, ο Γκροφ κλείνει το οπτικό πεδίο του φορ του Παναιτωλικού και αποκρούει το πλασέ.