Εξέλιξη αγώνα
21:53

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:52

To 1-1 αφήνει οριστικά εκτός πλέι οφ τον Ατρόμητο, που με 29 βαθμούς στην 7η θέση μένει στο -7 από τον Βόλο.

21:51
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:48
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:48
Κίτρινη Κάρτα

90': Κίτρινη στον Καμαρά για φάουλ στον Μπερτόγλιο.

21:47
Αλλαγή

89': Σανταφέ αντί Σίτο, τέταρτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:43
Out

85': Μακρινό δυνατό σουτ του Φριντζόνσον, άουτ.

21:38
Out

80': Καλό σουτ του Τιλίκα από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τους Αρκάδες.

21:36

79': Κίτρινη στον Μουνάφο για φάουλ στον Καμαρά.

21:36
Out

78': Δυνατό σουτ του Ιγκλέσιας από θέση έξω δεξιά, άουτ.

21:32
Αλλαγή

74': Φριντζόνσον αντί Κούεν, Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον, Κλωναρίδης αντί Ροτάριου, τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο.

21:30
Αλλαγή

73': Μπερτόγλιο αντί Ζουγλή, Τιλίκα αντί Ριέρα, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:27
Δοκάρι

69': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Αγκιμπού Καμαρά το σουτ από δεξιά της περιοχής, ο Παπαδόπουλος αποκρούει, η μπάλα παίρνει ύψος και χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι, για να καταλήξει στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου.

21:25
Αλλαγή

67': Έρλινγκμαρκ αντί Γκονζάλες, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:24

67': Κίτρινη στον Στρούγγη για φάουλ στον Μπαράλες.

21:20
Corner

62': Απειλεί ο Ατρόμητος, γύρισμα του Ρομπάιγ από αριστερά της περιοχής, την τελευταία στιγμή διώχνει σε κόρνερ ο Ατιένθα προ του αφύλακτου Κιάρτανσον. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:15
Corner

57': Σουτ του Ρομπάιγ από αριστερά της περιοχής, κόντρα στον Ατιένθα, κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο για τον Ατρόμητο.

21:10
Αλλαγή

52': Ιγκλέσιας αντί Αλάγκμπε, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:10

Ο Ριέρα εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά-ψαράκι του Τζουκάνοβιτς, η μπάλα στην αριστερή γωνία του Γιαννιώτη για το 1-1.

21:09
Goal

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:08
Out

50': Εκτελεί απευθείας φάουλ ο Έντερ Γκονζάλες, άουτ.

21:07

49': Κίτρινη στον Ατιένθα.

21:05
Απόκρουση

47': Σουτ του Ρομπάιγ από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

21:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.