Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό βράδυ και καλό Πάσχα.

18:52

Υπήρξε μια ένταση στο φινάλε, τώρα φεύγουν από τον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.

18:50

Αγγαρεία έκανε ο ΠΑΟΚ στο β' ημίχρονο, η Λαμία πήρε μια καλή ισοπαλία στην Τούμπα, αποχαιρετώντας με αξιοπρέπεια το Κύπελλο. Ο ΠΑΟΚ πηγαίνει πλέον στο ραντεβού με την ΑΕΚ στον τελικό, σε άγνωστη προς το παρόν έδρα.

18:50
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:50
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κίτρινη στον Κουλιεράκη.

18:47
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:42
Αλλαγή

86': Τζανδάρης αντί Μαρτίνεθ, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της Λαμίας.

18:39
Αλλαγή

82': Κοντονίκος αντί Μεντίνα, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:35
Αλλαγή

78': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Φιλίπε Σοάρες αντί Ντάντας.

18:27
Out

71': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, φαλτσαριστό πλασέ του Μπίσεσβαρ από θέση μέσα αριστερά, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

18:25
Αλλαγή

69': Μπεχαράνο αντί Σλίβκα, Βέργος αντί Μανούσου, Σιμόν αντί Ασκόφσκι, τρεις αλλαγές και για τη Λαμία.

18:24
Αλλαγή

68': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ολιβέιρα αντί Μπράντον Τόμας, Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Τάισον, Ράφα Σοάρες αντί Βιεϊρίνια.

18:21
Απόκρουση

65': Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Κάργα και αποκρούει με δυσκολία ο Κοσέλεφ.

18:20

63': Κίτρινη στον Μανούσο για φάουλ στον Βιεϊρίνια.

18:16
Out

59': Δυνατό σουτ στην κίνηση από τον Κάργα, άουτ.

18:14
Out

57': Ο Ασκόφσκι τη σέντρα από αριστερά, κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι του Μανούσου, άουτ. Απειλεί και με δεύτερο γκολ η Λαμία.

18:08

Ο Ασκόφσκι το γύρισμα από αριστερά και ο Μανούσος με κοντινό σουτ νικά τον Zίβκοβιτς για το 1-1.

18:08
Goal

51': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:02
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μπίσεσβαρ αντί Νάρεϊ.

18:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.