Εξέλιξη αγώνα
21:26

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:25

Οι Αγρινιώτες με 30 βαθμούς ισοβαθμούν με ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρα Τρίπολης στην 9η θέση, πήραν σημαντική ανάσα, αλλά μαθηματικά δεν έχουν ξεμπλέξει ακόμα.

21:24

Χαρακίρι για τον Λεβαδειακό, χάνει τη νίκη μέσα από τα χέρια του και με 24 βαθμούς παραμένει 14ος και τελευταίος, με την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα 1 να γίνεται ακόμη πιο δύσκολη.

21:23
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+14: Και λήξη του αγώνα, 2-2.

21:23

Ο Ζοάο Πέδρο ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 2-2. Δεύτερο γκολ και για τον Ζοάο Πέδρο στο ματς.

21:22
Goal

90'+14: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:20
Κίτρινη Κάρτα

90'+11: Κίτρινη στον Ανέστη.

21:20
Πέναλτι

90'+11: Και πέναλτι για τον Παναιτωλικό, είδε παράβαση ο Σιδηρόπουλος.

21:19

90'+10: Και ο Σιδηρόπουλος πάει στο VAR να δει τη φάση.

21:18

90'+9: Κίτρινη στον Βοΐλη.

21:18

90'+9: Κάποιες διαμαρτυρίες από πλευράς γηπεδούχων για πέναλτι, για μαρκάρισμα του Μπελμόντ στον Μάρτενσον.

21:13

90'+4: Κίτρινη στον Γκροφ για καθυστερήσεις.

21:10

Ο ΟΦΗ νίκησε στο Περιστέρι τον Ατρόμητο με 3-2, είναι 7ος με 37 βαθμούς και ακολουθούν στους 34 οι «κυανόλευκοι».

21:09
Καθυστερήσεις

90': Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:08
Αλλαγή

89': Σακό αντί Γερεμέγεφ, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Λεβαδειακού.

21:07
Out

88': Καλό σουτ του Μπουζούκη, λίγο άουτ περνά η μπάλα.

21:02

Στο 85' Ατρόμητος - ΟΦΗ πάντα στο 2-3.

21:01

82': Κίτρινη στον Γιαννιώτα γιατί αργούσε να βγει από τον αγωνιστικό χώρο.

21:01
Αλλαγή

82': Συμελίδης αντί Γιαννιώτα, Μπελμόντ αντί Χάμοντ, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

20:59
Αλλαγή

80': Μπουζούκης αντί Ντίας, Βοΐλης αντί Καρέλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

20:52

73' Κίτρινη στον Αποστολάκη.

20:46

67': Κίτρινη στον Σαχπεκίδη.

20:45
Αλλαγή

66': Σενγκέλια αντί Μόρσεϊ, Ντουάρτε αντί Χουχούμη, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

20:43
Αλλαγή

65': Τζημόπουλος αντί Βινίσιους, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:41

Ατρόμητος - ΟΦΗ 2-3 στο μεταξύ, στο 65' ο Ντίκο σκοράρει με κεφαλιά μετά από σέντρα του Λάρσον από δεξιά.

20:39

Σέντρα του Ντίας από δεξιά, ωραία κεφαλιά του Ζοάο Πέδρο και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-2.

20:38
Goal

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:36

Στο 61' παραμένει το 2-2 ανάμεσα σε Ατρόμητο και ΟΦΗ.

20:34
Απόκρουση

56': Σουτ στην κίνηση του Γιαννιώτα, ο Ανέστης μπλοκάρει.

20:32
Απόκρουση

54': Ο Νίκας το σουτ από κοντινή θέση, ο Ανέστης αποτρέπει το 0-3.

20:28

Και δεν υπάρχει τελικά πέναλτι.

20:27

Τσεκάρει τη φάση ο διαιτητής Σιδηρόπουλος στο VAR.

20:25

47': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Για ανατροπή του Καρέλη από τον Γκροφ.

20:23
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή και για τους Βοιωτούς, ο Σαχπεκίδης στη θέση του Βρακά.

20:23
Αλλαγή

46': Ζοάο Πέδρο αντί Κολοβού, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:23

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:22

Ξεκινά το β' ημίχρονο στο ματς του Ατρομήτου με τον ΟΦΗ.

20:10

Κοντά σε μια πολύ μεγάλη νίκη ο Λεβαδειακός, αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του Παναιτωλικού για την ομάδα τους.

20:09

45'+8: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-2.

20:03
Απόκρουση

45'+3: Ωραία ατομική προσπάθεια του Τσάπρα από δεξιά και σουτ, ο Ανέστης αποκρούει.

20:03

Hμίχρονο στο Περιστέρι, Ατρόμητος - ΟΦΗ 2-2.

20:01

45': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:59

Ο Γερεμέγεφ τη σέντρα από δεξιά, ο Νίκας με κεφαλιά βρίσκει ξανά το δρόμο προς τα δίχτυα, 0-2.

19:59
Goal

44': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:56
Out

41' Μακρινό σουτ του Παζ, χωρίς τύχη.

19:50

Στο Περιστέρι με αυτογκόλ του Βούρου στο 36' ο Ατρόμητος ισοφαρίζει ξανά, 2-2 πλέον το σκορ. Ο Έντερ Γκονζάλες σέντραρε από δεξιά της περιοχής, πήγε να διώξει ο Βούρος κι έβαλε το αυτογκόλ.

19:48
Απόκρουση

34': Χλιαρό σουτ του Γιαννιώτα από δεξιά, μπλοκάρει ο Ανέστης.

19:47

33': Κίτρινη στον Νίκα.

19:46
Απόκρουση

31': Καλό σουτ του Κολοβού από μακρινή απόσταση, ο Γκροφ αποκρούει.

19:44

30': Κίτρινη στον Χουχούμη.

19:43
Out

28': Άστοχη κεφαλιά του Χουχούμη μετά την εκτέλεση του κόρνερ.

19:43
Corner

27': Ο Χουάνπι ένα ωραίο μακρινό σουτ, εντυπωσιακά διώχνει σε κόρνερ ο Γκροφ.

19:43

Ατρόμητος - ΟΦΗ 1-2 στο 27' με γκολ του Μεγιάδο, που εκμεταλλεύθηκε λάθος του Γιαννιώτη στην προσπάθεια του γκολκίπερ των γηπεδούχων να δώσει στον Έρλινγκμαρκ.

19:38

23': Υπήρξε μια αψιμαχία του Κολοβού με τον Λιάγκα, την έριξε μια μικρή κουτουλιά ο πρώτος στον δεύτερο.

19:33
Corner

18': Πλασέ του Μόρσεϊ, ο Γκροφ διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:32

Στο Περιστέρι ο Ατρόμητος ισοφαρίζει στο 16' με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ρομπάιγ, παράβαση που καταλογίστηκε για χέρι του Διαμαντή μετά από γύρισμα του Κλωναρίδη. Ατρόμητος - ΟΦΗ 1-1.

19:32
Out

17': Κεφαλιά του Λάρσον μετά από εκτέλεση κόρνερ, άουτ.

19:30
Απόκρουση

15': Ο Νίκας ένα κοντινό σουτ, ο Ανέστης μπλοκάρει, ο Λεβαδειακός απειλεί και πάλι για το 0-2.

19:28
Δοκάρι

13': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Σε αντεπίθεση ο Γιαννιώτας δίνει στον Βρακά, που πλασάρει και η μπάλα στην εξωτερική πλευρά του δοκαριού.

19:25

Ο Νίκας ευστοχεί από την άσπρη βούλα, με την μπάλα να βρίσκει και στο δεξί δοκάρι πρώτα, 0-1.

19:25
Goal

10': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:25

Στο μεταξύ, με γκολ του Ντιουσέ στο 8' με σουτ εντός περιοχής ύστερα από πάσα του Ντίκο από δεξιά ο ΟΦΗ προηγείται με 1-0 του Ατρομήτου.

19:24

Ισχύει το πέναλτι.

19:22

Η φάση τσεκάρεται στο VAR για πιθανό οφσάιντ στην αρχή της φάσης.

19:21
Πέναλτι

6': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Για ανατροπή του Βρακά από τον Μάρτενσον.

19:17
Out

2' Σκαστό σουτ του Χουχούμη εντός περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ, καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

19:16

Άρχισε το ματς και στο Περιστέρι.

19:16

1': Έναρξη του αγώνα.

19:11

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:06

Στο 0-0 έληξε το αντίστοιχο ματς της κανονικής περιόδου.

19:01

Θα σας ενημερώνουμε και για την εξέλιξη του αγώνα στο Περιστέρι ανάμεσα σε Ατρόμητο και ΟΦΗ, που με 34 βαθμούς αμφότεροι απλά ψάχνουν την πρωτιά σε αυτό το μίνι πρωτάθλημα, την 7η θέση δηλαδή.

18:59

Οι Βοιωτοί είναι ουραγοί με 23 πόντους και προφανώς «καίγονται» για το διπλό.

18:57

Οι γηπεδούχοι μετά τις τέσσερις σερί ήττες στις προηγούμενες αγωνιστικές έχουν μπει σε περιπέτειες, μετρώντας 29 βαθμούς στη 10η θέση.

18:56

Πολύ σημαντικό το ματς στο Αγρίνιο και για τις δύο ομάδες.

18:55

Kαλησπέρα σας από το a-sports.gr, o αγώνας του Παναιτωλικού με τον Λεβαδειακό για την 5η αγωνιστική των πλέι άουτ της Σούπερ Λίγκας 1 ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.

Συνθέσεις - Διαιτητές

Aνέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Λάρσον, Στάγιτς, Μάρτενσον, Ντίας, Κολοβός, Μόρσεϊ, Χουάνπι, Καρέλης.
Αναπ: Γκρατερόλ, Μαλής, Τσιγγάρας, Ξενιτίδης, Ντουάρτε, Μπουζούκης, Σενγκέλια, Βοΐλης, Ζοάο Πέδρο.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Γκροφ, Τσάπρας, Παζ, Λιάγκας, Βινίσιους, Μεχία, Χάμοντ, Νίκας, Γιαννιώτας, Βρακάς, Γερεμέγεφ.
Αναπ: Στογιάνοβιτς, Ντεντάκης, Παναγιώτου, Τζημόπουλος, Μπελμόντ, Σακό, Συμελίδης, Λούα Λούα, Σαχπεκίδης.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου). Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας), Κούλα (Ξάνθης). 4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης). VAR: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής). AVAR: Στεφανής (Καρδίτσας).