03/12/2021

«Χτύπησε» στο τέλος η ΑΣΑ και… ξεαγχώθηκε

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2021 - 17:10

Ιδιαίτερα δυνατός ο Άγιος Νικόλαος, δυσκόλεψε την Αναγέννηση Καρδίτσας που νίκησε εκτός έδρας με γκολ στο 91’ και είναι με το… ενάμισι πόδι στους «8» του Κυπέλλου * Είχαν και δοκάρι οι νικητές

συνέχεια...

«Άρρωστος» ο ΠΑΟΚ, γλίτωσε την ήττα στο 95’ από την ΑΕΛ

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021 - 23:26
Οι «βυσσινί» προηγήθηκαν και έβαλαν δύσκολα στους «ασπρόμαυρους» που ισοφάρισαν (1-1) στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων στο Αλκαζάρ * Έχουν το προβάδισμα οι Θεσσαλονικείς για τους «8» του Κυπέλλου εν όψει της ρεβάνς
συνέχεια...

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ LIVE στο a-sports.gr

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021 - 21:10
Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της πρώτης αναμέτρησης των δύο ομάδων για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος