Κλείνουν ξανά τα γήπεδα! (video)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021 - 06:02
To «Πλέι δεν… πλέι» με τον Δημήτρη Δημητρίου επιστρέφει με μια μεγάλη είδηση * Πλούσιο ρεπορτάζ και ανάλυση για Σούπερ Λίγκα 1, Σούπερ Λίγκα 2, Εθνική ομάδα, ΕΠΟ μέχρι και την Παναχαϊκή της Γ' Εθνικής στη WEB εκπομπή του a-sports.gr
συνέχεια...

Ρατσιστική επίθεση στους «Ζωσιμάδες» δέχθηκε ο Ρότα, καταδικάζει ο ΠΑΣ Γιάννινα (video)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 - 19:33

«Θα προσπαθήσουμε να εντοπίσουμε και να αποβάλλουμε από τον οργανισμό μας τους όποιους υπάνθρωπους συμμετείχαν στο περιστατικό», αναφέρει σε ανακοίνωσή του ο «Άγιαξ της Ηπείρου»

συνέχεια...

Ο… παλιός είναι αλλιώς, έδωσε τη λύση ο Βαλμπουενά στον Ολυμπιακό

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 - 17:02
Ο Γάλλος με φάουλ-αριστούργημα στο 90’+1 έγραψε το τελικό 2-1 απέναντι στον ζόρικο Βόλο * Οι φιλοξενούμενοι έχασαν πέναλτι στο ξεκίνημα, οι Πειραιώτες είχαν δύο δοκάρια στο α’ ημίχρονο * Μόνιμα… κάτω οι Θεσσαλοί που το τερμάτισαν στις καθυστερήσεις