Εξέλιξη αγώνα
21:28

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:27

Ο Σάκχοφ λύτρωσε την ΑΕΚ, που πίεσε μετά το 75' για το 1-2 και τα κατάφερε. Με 23 βαθμούς η Ένωση μειώνει στους 3 τους πόντους της διαφοράς από τον Ολυμπιακό. Πολύ καλός ο ΠΑΣ, αλλά δεν κατάφερε να πάρει την ισοπαλία, παραμένει στην 4η θέση με 16 βαθμούς.

21:27
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

21:24
Out

90'+1: Ο Αραούχο από πλεονεκτική θέση αστοχεί με σουτ, χάνεται η ευκαιρία για το 1-3.

21:23
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:22

Ο Σάκχοφ σουτάρει εκτός περιοχής και δεξιά, κοντράρει η μπάλα στον Κάργα, δεν μπορεί να αντιδράσει στην αριστερή του γωνία ο Λοντίγκιν, 1-2.

21:22
Goal

90': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:21
Out

89': Δυνατό σουτ του Ντομίνγκεθ εκτός περιοχής, άουτ.

21:20
Κίτρινη Κάρτα

88': Κίτρινη στον Περέα για φάουλ στον Μήτογλου.

21:17
Out

85': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ σε δύο χρόνους! Ο Κάργας διώχνει με κεφαλιά πάνω στη γραμμή μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Γκαρσία, ακολουθεί μετά από δευτερόλεπτα κοντινό σουτ του Σάκχοφ, αλλά η μπάλα βρίσκει στον Βράνιες και καταλήγει άουτ.

21:17
Corner

84': Σουτ του Ανσαριφάρντ από θέση έξω δεξιά, σωτήρια διώχνει σε κόρνερ ο Εραμούσπε.

21:16
Αλλαγή

84': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Παντελάκης αντί Σνάιντερ.

21:15
Out

83': Μακρινό σουτ του Ανσαριφάρντ, άουτ.

21:15
Out

83': Συρτό σουτ του Μορέιρα από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:14
Corner

82': Κόρνερ παραχωρεί ο Κάργας για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Άμραμπατ.

21:11
Αλλαγή

79': Ρότα αντί Μισελέν, Σάκχοφ αντί Μάνταλου, δύο αλλαγές για την ΑΕΚ.

21:11
Out

79': Εκτελεί από δεξιά ο Γκαρσία, αφύλακτος στο δεύτερο δοκάρι ο Σιμόες, αλλά δεν πιάνει καλά την κεφαλιά, άουτ.

21:10
Corner

78': Κόρνερ κερδίζει ο Μισελέν για την ΑΕΚ.

21:03
Out

71': Σουτ του Γκαρσία εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

21:01
Αλλαγή

69': Λιβάι Γκαρσία αντί Τσούμπερ, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:01
Αλλαγή

69': Μορέιρα αντί Μπρένερ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:59
Οφσάιντ

67': Ο Περέα σημαδεύει το δοκάρι με πλασέ, ως μη γενόμενη η φάση όμως, γιατί έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ.

20:58
Απόκρουση

66': Σουτ του αφύλακτου Μπρένερ από θέση μέσα δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Στάνκοβιτς σε μια καλή ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:52
Αλλαγή

60': Ανσαριφάρντ αντί Σιμάνσκι, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:49
Corner

56': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μπρένερ.

20:44

52': Κίτρινη στον Μπρένερ.

20:42

50': Κίτρινη στον Σιμάνσκι για θέατρο.

20:38
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ και αναγκαστική, τραυματίστηκε ο Μιλιντσεάνου και τον αντικαθιστά ο Λώλης.

20:38

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.