Εξέλιξη αγώνα
22:26

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:25

Δίκαιο Χ στο Περιστέρι, ο Ατρόμητος στην 7η θέση με 24 πόντους είναι στο κόλπο για τα πλέι οφ, ο Ολυμπιακός με 39 βαθμούς είναι στην 4η θέση, καθώς υστερεί στην ισοβαθμία με τον ΠΑΟΚ, και βρίσκεται στο -6 από τον πρωτοπόρο Παναθηναϊκό.

22:25
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:21
Απόκρουση

90'+1: Ο Χάμες Ροντρίγκες κάνει την ωραία ατομική προσπάθεια και το σουτ από δεξιά της περιοχής, σημαντική απόκρουση του Γιαννιώτη.

22:20
Corner

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Βρουσάι, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:17
Αλλαγή

88': Τζαβίδας αντί Ρομπάιγ, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

22:14
Αλλαγή

84': Σαμασέκου αντί Μπιέλ, Βρουσάι αντί Ροντινέι, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

22:12
Αλλαγή

82': Τζοβάρας αντί Φριντζόνσον, Κωτσόπουλος αντί Κιάρτανσον, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

22:11
Out

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ντε Μποκ σεντράρει ανενόχλητος από αριστερά, εντελώς αφύλακτος ο Ροτάριου στο δεύτερο δοκάρι πιάνει την κεφαλιά και ο Φριντζόνσον αστοχεί από κοντά με προβολή.

22:08
Out

78': Πάσα του Ροντινέι από δεξιά στον Ελ Αραμπί, ο Μαροκινός πλασάρει στην κίνηση εντός περιοχής, καμία ανησυχία για τον Γιαννιώτη.

22:06
Αλλαγή

76': Οικονομίδης αντί Έρλινγκμαρκ, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

22:06
Κίτρινη Κάρτα

76': Κίτρινη στον Μασούρα για φάουλ στον Φριντζόνσον.

22:04
Out

74': Ο Χάμες Ροντρίγκες εκτελεί πλασαριστά προς τον Μπιέλ ένα φάουλ, σουτάρει τελικά ο Κολομβιανός, άουτ.

21:59
Αλλαγή

69': Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, Γκάρι Ροντρίγκες αντί Ίνμπομ Χουάνγκ, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:58

68': Κίτρινη στον Ντε Μποκ για φάουλ στον Χάμες Ροντρίγκες.

21:57

67': Κίτρινη στον Ροντινέι.

21:55

Βαθιά μπαλιά του Ρομπάιγ στον Φριντζόνσον, που έχει βγει στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού, βλέπει τον Πασχαλάκη μακριά από την εστία του και με ψηλοκρεμαστό πλασέ ισοφαρίζει για τον Ατρόμητο, 1-1.

21:54
Goal

64': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:52
Out

62': Σουτ του Ροντινέι από δεξιά της περιοχής με φάλτσο, η μπάλα περνά ένα μέτρο δίπλα από το δεξί δοκάρι.

21:51
Δοκάρι

61': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Φριντζόνσον εκτελεί ένα πλάγιο από δεξιά, κεφαλιά του Χατζηισαΐα και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Ακολουθεί άστοχο σουτ του Ντε Μποκ.

21:49

59': Κίτρινη στον Μπακαμπού, παρεμποδίζει την εκτέλεση του βολέ από τον Γιαννιώτη.

21:48
Corner

58': Ο Ρέαμπτσιουκ το χαμηλό γύρισμα από δεξιά, κόντρα και ο Μπακαμπού το κοντινό τακουνάκι, για να διώξει σε κόρνερ ο Γιαννιώτης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:47
Out

57': Σουτ στην κίνηση του Έρλινγκμαρκ εκτός περιοχής, άουτ.

21:45

Ο Μπιέλ «τσιμπά» την μπάλα και βγάζει συστημένη ασίστ στον Μπακαμπού, ο οποίος με δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά βρίσκει δίχτυα για το 0-1. Πολύ έξυπνη η πάσα του Ισπανού.

21:44
Goal

54': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:41
Απόκρουση

52': Σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Χάμες Ροντρίγκες πλασάρει με το εξωτερικό φάλτσο από το ύψος του πέναλτι και ο Γιαννιώτης κάνει σπουδαία απόκρουση.

21:40
Out

50': Δυνατό μακρινό σουτ του Εμβιλά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:35
Αλλαγή

46': Μασούρας αντί Φορτούνη, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.