Εξέλιξη αγώνα
21:33

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:32

Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ μένουν στο 1-1. Με συνολικό σκορ 3-1 οι Θεσσαλονικείς προκρίνονται στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας όπου θα αντιμετωπίσουν τη Λαμία.

21:32
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος στο ματς.

21:29
Κίτρινη Κάρτα

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Τάισον.

21:28
Απόκρουση

90+5': Καλή στιγμή για τους «ασπρόμαυρους»! Ο Μπίσεσβαρ μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, πάει να γυρίσει στον Τάισον αλλά ο Λοντίγκιν διώχνει από κοντά.

21:27
Καθυστερήσεις

Στο μεταξύ οι καθυστερήσεις είναι 7 λεπτά.

21:27
Κόκκινη Κάρτα

90+2': Και τον αποβάλλει! Μένει με 10 παίκτες ο ΠΑΟΚ...

21:26

90': Στο on field review πηγαίνει ο διαιτητής για πιθανή κόκκινη κάρτα στον επιθετικό του ΠΑΟΚ τελικά.

21:24

89': Κίτρινη κάρτα στον Μπράντον Τόμας για μπουνιά στον Σάρλια.

21:22
Αλλαγή

88': Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα και Μπίσεσβαρ αντί Κωνσταντέλια. Διπλή αλλαγή για τους φιλοξενούμενους.

21:21
Out

87': Απειλεί ο ΠΑΟΚ, με τον Ολιβέιρα να κάνει το σκαφτό έξω από την περιοχή και δεξιά, θέλοντας να κρεμάσει τον Μπρινιόλι, και τη μπάλα να φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:21

86': Ο Κωνσταντέλιας κάνει ένα σκληρό φάουλ στον Σπόραρ και βλέπει και αυτός την κίτρινη κάρτα.

21:20
Αλλαγή

85': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Βιεϊρίνια αντικαθιστά τον Ράφα Σοάρες.

21:18
Corner

84': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, δεν φέρνει κάποιο όφελος.

21:15
Αλλαγή

80': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Κλάινχαϊσλερ αντί Παλάσιος και Χουάνκαρ αντί Πούχατς.

21:14
Αλλαγή

79': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω ο Νάρεϊ, μέσα ο Τάισον.

21:12

Ο Ολιβέιρα ευστοχεί από την άσπρη βούλα και ισοφαρίζει σε 1-1. Έπεσε σωστά ο Μπρινιόλι αλλά δεν μπόρεσε να αποσοβήσει το γκολ.

21:12
Goal

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:11
Πέναλτι

77': Και δίνει την παράβαση ο ρέφερι και κίτρινη κάρτα στον Τσέριν.

21:10

76': Πάει στο VAR ο Βιλιάνεν για να ελέγξει πιθανό χέρι - πέναλτι του Τσέριν σε κεφαλιά του Σβαμπ στη φάση του κόρνερ.

21:08
Corner

74': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους από τα αριστερά, νέο κόρνερ παραχωρεί ο Σάντσες που δεν αποφέρει κάτι.

21:05
Corner

70': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά, διώχνουν οι Θεσσαλονικείς.

21:02

67': Κίτρινη κάρτα στον Σβαμπ.

21:01
Αλλαγή

66': Ιωαννίδης αντί Μπερνάρντ και Σάντσες αντί Κουρμπέλη η διπλή αλλαγή του Παναθηναϊκού.

20:59
Out

64': Σουτ απέξω του Τσέριν, η μπάλα «σπάει» στον Ολιβέιρα και καταλήγει στην αγκαλιά του Κοτάρσκι.

20:54
Out

60': Από τα δεξιά η εκτέλεση από τον Μπερνάρντ, ψηλά πάνω από τα δοκάρια η κεφαλιά του Σάρλια.

20:54
Corner

60': Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

20:53
Corner

59': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:51

56': Διαμαρτυρίες από τον πάγκο του ΠΑΟΚ που ζητάει τη δεύτερη κίτρινη του Κουρμπέλη για ένα φάουλ στον Νάρεϊ.

20:49
Out

54': Γλυκιά σέντρα Βαγιαννίδη από τα δεξιά, ο Μαντσίνι δεν πιάνει καλά την κεφαλιά και η μπάλα περνάει άουτ.

20:48

Συμφωνεί και το VAR, δεν μετράει το γκολ.

20:46
Οφσάιντ

52': Ο Νάρεϊ σκοράρει για τον ΠΑΟΚ, μετά από καταπληκτική no look πάσα του Κωνσταντέλια, ωστόσο το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ.

20:45

51': Κι άλλη κίτρινη κάρτα. Την βλέπει ο Σάρλια για φάουλ στον Κωνσταντέλια.

20:42

48': Κίτρινη κάρτα στον Ράφα Σοάρες για τράβηγμα της φανέλας του Παλάσιος.

20:41

46': Έναρξη δεύτερου μέρους.

20:40
Αλλαγή

Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ. Σβαμπ αντί Ντάγκλας Αουγκούστο.

20:39
Αλλαγή

Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, με τον Τσοκάι να δίνει τη θέση του στον Μαντσίνι που κάνει ντεμπούτο με την πράσινη φανέλα.