Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό βράδυ.

23:02

Τα επεισόδια είναι ακόμη σε εξέλιξη εντός του αγωνιστικού χώρου.

23:01

Σε κάθε περίπτωση η ΑΕΚ πήρε αυτό που ήθελε, με 72 βαθμούς συνεχίζει τη μάχη με τον ισόβαθμο Παναθηναϊκό (πρώτοι οι «πράσινοι») για την κατάκτηση του τίτλου. Ο Ολυμπιακός με 63 πόντους παραμένει στην 3η θέση και αυτή διεκδικεί πλέον.

22:58

Και υπάρχουν επεισόδια τώρα, μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο οπαδοί του Ολυμπιακού και οι αστυνομικές δυνάμεις έχουν κάνει την επέμβασή τους.

22:57
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Το ματς τελειώνει. Πολλές ρίψεις αντικειμένων από την κερκίδα προς τους παίκτες της ΑΕΚ, που πάνε γρήγορα προς τα αποδυτήρια.

22:56

Υπάρχει μια ένταση μετά το τρίτο γκολ της ΑΕΚ, ο Βαγγέλης Μαρινάκης κατέβηκε προς τον αγωνιστικό χώρο.

22:52

Ο Μάνταλος μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αποφεύγει ωραία τον Μπα, πλασάρει εύστοχα και 1-3. Ωραίο γκολ από τον Μάνταλο.

22:52
Goal

90'+1: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:51
Καθυστερήσεις

90': Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:49
Αλλαγή

89': Γαλανόπουλος αντί Πινέδα, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της ΑΕΚ.

22:44
Αλλαγή

84': Κασάμι αντι Φορτούνη, Ανδρούτσος αντί Ροντινέι, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

22:44
Αλλαγή

84': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ, Μάνταλος αντί Τσούμπερ, Φερνάντες αντί Γκατσίνοβιτς.

22:42

Ο Γκαρσία τη δυνατή εκτέλεση, ψηλά η μπάλα, 1-2.

22:42
Goal

82': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:40
Πέναλτι

80': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ! Για ανατροπή του Βίντα από τον Ρέαμπτσιουκ.

22:39
Corner

79': Σουτ του Γκαρσία από αριστερά της περιοχής, κόντρα στον Μπα, κόρνερ για την ΑΕΚ. Περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

22:37
Αλλαγή

77': Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

22:37
Out

77': Φαλτσαριστό πλασέ του Φορτούνη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

22:36
Corner

75': Ο Άμραμπατ την κάθετη πάσα στον προωθημένο Μουκουντί, που πλασάρει από πλάγια δεξιά και διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

22:35
Out

74': Ο Χατζισαφί εκτελεί από αριστερά, κεφαλιά του Γκαρσία χωρίς τύχη.

22:34
Corner

74': Κόρνερ για την ΑΕΚ παραχωρεί ο Μπα.

22:30
Αλλαγή

70': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ, Άμραμπατ αντί Ελίασον, Γιόνσον αντί Σιμάνσκι.

22:27
Σχόλιο

67': Πολύ παθιασμένος ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο, η ΑΕΚ έχει χάσει τη συγκέντρωσή της.

22:26
Κίτρινη Κάρτα

66': Κίτρινη στον Φορτούνη για μια ένταση με Σιμάνσκι και Βίντα.

22:25
Απόκρουση

65': Μακρινό σουτ του Τσούμπερ, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

22:24
Corner

64': Ο Φορτούνης τη σέντρα από δεξιά, κόντρα στον Μουκουντί και παραλίγο αυτογκόλ, με κόρνερ τελικά να είναι το κέρδος του Ολυμπιακού. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:21

61': Το παιχνίδι συνεχίζεται, επτάλεπτη ήταν η διακοπή.

22:17

57': Το ματς έχει διακοπεί μετά το γκολ λόγω των καπνογόνων που άναψαν οι οπαδοί του Ολυμπιακού.

22:14

Ο Μασούρας τη σέντρα από δεξιά, κοντινή δυνατή κεφαλιά του Μπακαμπού και 1-1.

22:14
Goal

54': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

22:11
Αλλαγή

51': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Μασούρας αντί Βαλμπουενά, Βρουσάι αντί Μπιέλ.

22:11
Out

50': Πλασέ του Εμβιλά εκτός περιοχής, άουτ.

22:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.