19:48

Η Κέρκυρα κέρδισε 1-0 και σφράγισε την άνοδό της στη Σούπερ Λίγκα

19:48
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Τέλος του αγώνα

19:45
Καθυστερήσεις

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

19:45
Κίτρινη Κάρτα

90': Κίτρινη ο Καραγιαννίδης

19:44
Αλλαγή

89': Ο Κραγιόπουλος στη θέση του Ματσούκα

19:42
Corner

88': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Κακή εκτέλεση από τον Πουρτουλίδη, απευθείας άουτ

19:39

85': Χωρίς κάτι το ιδιαίτερα τα τελευταία λεπτά, έχει πέσει ο ρυθμός

19:32

78': Κίτρινη για τον Ματσούκα

19:28
Corner

74': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Καθαρίζει ο Κουτζαβασίλης

19:28
Αλλαγή

73': Ο Κουλούρης στη θέση του Μπεριάν

19:25
Corner

70': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Διώχνουν οι του Ηρακλή

19:22
Out

68': Μακρινό σουτ του Ματσούκα. Πολλά μέτρα άουτ. Αυτή ήταν η πρώτη τελική του Ηρακλή στο ματς

19:20

65': Η Κέρκυρα διατηρεί τον έλεγχο χωρίς δυσκολία, αλλά έχει κατεβάσει ταχύτητα συγκριτικά με το α' μέρος

19:16
Αλλαγή

61': Ο Αρμένης στη θέση του Γεωργακόπουλου

19:12
Απόκρουση

58': Μεγάλη ευκαιρία η Κέρκυρα. Εξαιρετική ατομική προσπάθεια και κάθετη του Μπεριάν, ο Κολίτσης αποκρούει το πλασέ του Γεωργακόπουλου, που ήταν σε ευνοϊκή θέση

19:09
Αλλαγή

54': Ο Καραγιαννίδης στη θέση του Ναγιάρ

19:06
Out

51': Ωραία ατομική προσπάθεια και δυνατό σουτ έξω από την περιοχή από τον Κόντο, λίγο πάνω από τα δοκάρια

19:05
Corner

50': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Διώχνουν οι αμυντικοί την εκτέλεση του Ναγιάρ

19:01

46': Έναρξη στο β' μέρος

18:59
Αλλαγή

46': Ο Αποστολίδης στη θέση του Χιονίδη

18:59
Αλλαγή

46': Ο Κουρδάκης στη θέση του Μπάμπα

18:45

Δίκαιο το προβάδισμα της Κέρκυρας, που θα μπορούσε να έχει πετύχει κι άλλο γκολ. Ούτε τελική ο Ηρακλής μέχρι τώρα

18:45

45'+1: Λήξη ημιχρόνου

18:43

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις

18:43
Out

45': Σουτ του Μπεριάν έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άουτ

18:37
Corner

39': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Απομακρύνει ο Κοντέων την εκτέλεση του Κόντου

18:35
Απόκρουση

37': Σουτ του Καραδέμητρου, αποκρούει ο Κολίτσης

18:33
Corner

34': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Πέρασε ανεκμετάλλευτο

18:26

Ο Γκόμεζ... ψαρεύει τον Κολίτση, που έπεσε στην αριστερή του γωνία, 1-0 η Κέρκυρα

18:26
Goal

27': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ

18:24
Κόκκινη Κάρτα

26': Αποβολή για τον Μπουκουβάλα, που ανέτρεψε τον Γεωργακόπουλο και ενώ ήταν φάτσα με την κενή εστία

18:24
Πέναλτι

26': Πέναλτι για την Κέρκυρα. Ο Κολίτσης αποκρούει τετ α τετ του Γεωργακόπουλο, που παίρνει το ριμπάουντ και ανατρέπεται. Σωστή η απόφαση του Γιάχου

18:23
Απόκρουση

25': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Κόντος από θέση τετ α τετ πλασάρει, σωτήρια επέμβαση του Κολίτση

18:21
Απόκρουση

23': Νέα τελική για την Κέρκυρα, που ανεβάζει την πίεσή της. Η κεφαλιά του Καραδέμητρου δεν είναι δυνατή και ο Κολίτσης μπλοκάρει

18:20
Απόκρουση

21': Ωραία κάθετη του Κόντου, προλαβαίνει πριν τον Μπεριάν ο Κολίτσης

18:15

17': Κίτρινη για τον Παρασκευαΐδη

18:15

17': Ακυρώθηκε γκολ του Μπεριάν. Σωστή απόφαση καθώς προτού γίνει κάτοχος της μπάλας ο Μπεριάν και πλασάρει εύστοχα ο Καραδέμητρος είχε κλέψει την μπάλα με το χέρι

18:14

15': Μικρή διακοπή για τραυματισμό του Μπουκουβάλα. Συνεχίζεται το ματς μετά από ένα περίπου λεπτό