-
0
Εξέλιξη αγώνα
23:30

«Λευκή» ισοπαλία απέσπασε η Εθνική μας, βελτιώνοντας την εικόνα της στο δεύτερο 45λεπτο, αλλά σίγουρα δεν ικανοποίησε στο απόλυτο τον Φερνάντο Σάντος.

23:27
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος του αγώνα.

23:27
Δοκάρι

92': ΔΟΚΑΡΙ για την Πορτογαλία σε σέντρα του Ρικάρντο Κόστα.

23:25
Καθυστερήσεις

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:23
Αλλαγή

89': Αλλαγή για τους γηπεδούχους. Βγαίνει ο Γουίλιαμ Καρβάλιο και μπαίνει ο Λουίζ Νέτο.

23:21

Ο Μιγκέλ Βελόσο εκτέλεσε, ο Άλβες δεν έπιασε καλά την κεφαλιά, έδιωξε ο Χολέμπας.

23:21
Corner

86': Κόρνερ για την Πορτογαλία.

23:20
Αλλαγή

86': Αλλαγή για την Εθνική. Ο Χριστοδουλόπουλος παίρνει τη θέση του Σαμαρά.

23:20

Εκτελεί ο Καραγκούνης, διώχνουν οι Πορτογάλοι.

23:20
Corner

84': Νέα καλή ενέργεια του Φετφατζίδη που κερδίζει κόρνερ.

23:19
Απόκρουση

84': Ευκαιρία για την Εθνική. Ο Φετφατζίδης κλέβει την μπάλα κοντά στο σημαιάκι του κόρνερ από τον Ρικάρντο Κόστα, μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και κάνει το σουτ, για να αποκρούσει με τα πόδια ο Μπέτο.

23:17
Αλλαγή

83': Αλλαγή για την Πορτογαλία. Έξω ο Νάνι, μέσα ο Ράφα Σίλβα.

23:16

Εκτελεί ο Καραγκούνης, σύγχυση στην άμυνα των Πορτογάλων, ο Κατσουράνης στρώνει και πάλι στον Καραγκούνη που προσπαθεί να ντριμπλάρει τον Περέιρα, αλλά χάνει την μπάλα και του κάνει φάουλ.

23:16
Corner

81': Νέο κόρνερ για την Εθνική που έχει πάρει μέτρα στα τελευταία λεπτά.

23:13

79': Σέντρα του Καραγκούνη στην εξέλιξη της φάσης, ο Μπέτο στην έξοδό του δεν βρίσκει την μπάλα, αλλά εκεί δεν βρίσκεται κάποιος παίκτης της Εθνικής να το εκμεταλλευτεί και οι Πορτογάλοι απομακρύνουν.

23:13

Ωραία εκτέλεση του Χολέμπας, διώχνει με γροθιές πάνω απ' το κεφάλι του Γκέκα ο Μπέτο.

23:12
Corner

78': Κόρνερ για την Εθνική μας. Το πρώτο της στο παιχνίδι!

23:05
Αλλαγή

71': Νέα αλλαγή και για την Εθνική μας. Ο Βύντρα στη θέση του Μανωλά.

23:04
Αλλαγή

69': Αλλαγή για την Πορτογαλία. Βγαίνει ο Βαρέλα και μπαίνει ο Βιεϊρίνια.

23:03
Απόκρουση

68': Σουτ του Νάνι με το αριστερό μερικά μέτρα έξω απ' την περιοχή, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Καρνέζης.

23:03

Ξανά ο Νάνι, απομακρύνει ο Σαμαράς.

23:02

Τρίτο σερί κόρνερ κερδίζουν οι Πορτογάλοι.

23:02

Εκτελεί ο Νάνι, σε νέο κόρνερ διώχνει ο Μανιάτης.

23:02
Corner

67': Κόρνερ για την Πορτογαλία με τον Μόρα να μπλοκάρει το σουτ που έκανε από επικίνδυνη θέση μέσα στην περιοχή ο Νάνι.

22:59
Αλλαγή

65': Αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Ρούμπεν Αμορίμ στη θέση του Έντερ.

22:57
Αλλαγή

63': Διπλή αλλαγή για την Εθνική. Έξω Μήτρογλου και Σαλπιγγίδης, μέσα Γκέκας και Φετφατζίδης.

22:55

Ο Νάνι εκτέλεσε, διώχνει ο Μανωλάς.

22:54
Corner

60': Κερδίζουν και πάλι κόρνερ οι Πορτογάλοι.

22:52
Out

Εκτελεί ο Μιγκέλ Βελόσο, ο Βαρέλα την κεφαλιά, άουτ η μπάλα. Δεν κινδύνεψε η εστία του Καρνέζη.

22:52
Corner

57': Κι άλλο κόρνερ για τους γηπεδούχους.

22:51

Επέστρεψε στο ματς ο Μανωλάς.

22:50

Αποχωρεί κουτσαίνοντας από τον αγωνιστικό χώρο ο στόπερ του Ολυμπιακού.

22:49

Χτύπησε ο Μανωλάς σε αυτή τη φάση, καθώς έπεσε πάνω του ο Ρικάρντο Κόστα.

22:49

Εκτελεί ο Νάνι, ο Τοροσίδης διώχνει με κεφαλιά.

22:48
Corner

54': Κόρνερ για τους Πορτογάλους.

22:47
Απόκρουση

53': Επικίνδυνη σέντρα του Νάνι από δεξιά, ο Ούγκο Αλμέιδα πετάγεται στην πορεία της μπάλας, αλλά δεν καταφέρνει να την βρει και ο Καρνέζης μπλοκάρει.

22:46

Εκτελεί ο Βελόσο, στο τείχος η μπάλα.

22:46

51': Φάουλ σε καλό σημείο για αριστεροπόδαρο κερδίζει η Πορτογαλία.