0
Εξέλιξη αγώνα
19:48
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Τέλος του αγώνα

19:46
Καθυστερήσεις

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

19:45
Corner

90': Κόρνερ για τον Αιγινιακό, περνάει ανεκμετάλλευτο

19:40
Δοκάρι

85': Δοκάρι για την Κέρκυρα, το δεύτερο. Το μακρινό σουτ του Αρμένη κόντραρε και άλλαξε πορεία, αλλά σταμάτησε το κάθετο δοκάρι

19:35
Οφσάιντ

81': Σκοράρει ο Κουτσοσπύρος, αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως οφσάιντ. Πρέπει να είναι για λίγο ο επιθετικός του Αιγινιακού σε αντικανονική θέση

19:30
Κίτρινη Κάρτα

75': Κίτρινη στον Ελληνίδη

19:24
Απόκρουση

69': Καλή στιγμή για τον Αιγινιακό με τον Γκίνη να προλαβαίνει τελευταία στιγμή τον Κουτσοσπύρο, που ήταν σε ευνοϊκή θέση μέσα στην περιοχή

19:22

68': Κίτρινη για τον Κουτσοσπύρο

19:20
Δοκάρι

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό. Ο Κουτσοσπύρος έστρωσε στον Ζούρκο, που κάνει ένα ωραίο πλασέ, σημαδεύοντας το οριζόντιο δοκάρι

19:19
Out

65': Κεφαλιά άουτ του Δήμου μετά από εκτέλεση φάουλ του Λαζαρίδη

19:18

64': Κίτρινη για τον Καραγιαννίδη

19:17
Αλλαγή

63': Ο Ελληνίδης στη θέση του Ανδρεόπουλου

19:16
Out

61': Σουτ του Γυφτοκώστα έξω από την περιοχή, άουτ

19:12
Αλλαγή

58': Ο Γκέσιος στη θέση του Δερμητζόγλου

19:10
Out

56': Πολύ άστοχο σουτ του Δερμητζόγλου

19:09

55': Κίτρινη για τον Δερμητζόγλου

19:07
Αλλαγή

53': Ο Κ. Αχαλινόπουλος στη θέση του Κυνηγόπουλου

19:07
Δοκάρι

52': Δοκάρι η Κέρκυρα. Πολύ δυνατό σουτ του Κρητικού λίγο έξω από την περιοχή, οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

19:03
Corner

48': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για την Κέρκυρα

19:01
Αλλαγή

46': Ο Κόντος στη θέση του Κουλούρη

19:01
Αλλαγή

46': Ο Μπεριάν στη θέση του Σουάνη

18:59

46': Έναρξη του β' μέρους

18:45

Πιο επικίνδυνος ο Αιγινιακός στο α' μέρος, κερδίζει δίκαια την αδιάφορη Κέρκυρα, που σκέφτεται ήδη τη Σούπερ Λίγκα

18:45

45'+1: Τέλος ημιχρόνου

18:44

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις

18:44
Out

45': Απευθείας εκτέλεση του Σουάνη από καλή θέση, πολλά μέτρα άουτ

18:37
Οφσάιντ

38': Ο Σουάνης σκόραρε, αλλά ήταν σε προφανή θέση οφσάιντ και σωστά ακυρώθηκε το γκολ του

18:35

Ο Γιαζιτζόγλου έκανε τη σέντρα από αριστερά, ο Γκίνης έκανε λάθος έξοδο και ο Κουτσοσπύρος με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, ανοίγοντας το σκορ

18:34
Goal

36': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ

18:34
Out

35': Νέα τελική για την Κέρκυρα, άουτ η προσπάθεια του Κουλούρη

18:33
Out

34': Πρώτη καλή ευκαιρία για την Κέρκυρα. Το σουτ του Γεωργακόπουλου πέρασε πάνω από τα δοκάρια

18:31
Αλλαγή

32': Ο Λ. Αχαλινόπουλος στη θέση του Φαμπίνιο

18:22
Out

24': Καλή στιγμή για τον Αιγινιακό. Το σουτ του Ζούρκου έξω από την περιοχή πέρασε άουτ

18:17

19': Κίτρινη στον Φαμπίνιο

18:16
Corner

17': Τέταρτο κόρνερ για τον Αιγινιακό. Κακή εκτέλεση, έφυγε πλάγιο η μπάλα

18:13
Corner

14': Νέο κόρνερ για τον Αιγινιακό, που έχει πάρει τα ηνία του αγώνα. Έδιωξε μακριά ο Καραγιαννίδης

18:12
Corner

13': Δεύτερο κόρνερ για τον Αιγινιακό. Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Κέρκυρας

18:06
Out

7': Άουτ το σουτ του Δήμου, ανεκμετάλλευτο το κόρνερ

18:05
Corner

7': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Ο Κουτσοσπύρος βρέθηκε σε καλή θέση, αλλά ο Παππάς πρόλαβε να βάλει την κόντρα

18:04

5': Δίχως κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά με την Κέρκυρα να έχει κυρίως την κατοχή σε αυτό το διάστημα

17:59

1': Ξεκίνησε το ματς