22/01/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 18 Νοεμβρίου 2021 - 15:10

Οι ορισμοί των διαιτητών στην 3η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2

Κουκούλας στο Ολυμπιακός Β’ - ΑΕΛ, Τσετσίλας στο Λεβαδειακός – Χανιά, Αγγελάκης στο Πανσερραϊκός - Τρίκαλα * Οι ρέφερι σε όλα τα ματς

Με αξιολογημένους διαιτητές από την SL1 θα γίνουν οι αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2 Λεβαδειακός - Χανιά και Πανσερραϊκός - Τρίκαλα, καθώς στη Λιβαδειά σφυρίζει ο Τσετσίλας (ΦΩΤΟ) και στις Σέρρες ο Αγγελάκης, στο δε σημαντικό ματς Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ η ΚΕΔ όρισε ρέφερι τον Κουκούλα...

Αναλυτικά, οι ορισμοί όλων των αναμετρήσεων, όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ το μεσημέρι της Πέμπτης (18/11) είναι οι ακόλουθοι: 

Βόρειος (1ος) όμιλος

Ολυμπιακός Β’ - ΑΕΛ (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών) 

Πανσερραϊκός - Τρίκαλα (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Τακίδης (Κιλκίς)

Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β’ (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Τέταρτος: Λεωνίδας (Τρικάλων) 

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

Τέταρτος: Τσιοφλίκη (Λάρισας) 

Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσακίρης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Τέταρτος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Πιερικός - Καβάλα (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Ζίρδας (Αθηνών), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

Τέταρτος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Ξάνθη - Θεσπρωτός (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

Τέταρτος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Νότιος (2ος) όμιλος

Αιγάλεω - Ο.Φ. Ιεράπετρας (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Κοττώρος (Δωδ/νήσου)

Τέταρτος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Ηρόδοτος - Ζάκυνθος (Σάββατο 20/11 – 18:00)

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιώς), Ισσά (Αθηνών)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών) 

Λεβαδειακός - Χανιά (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Νηδριώτης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιώς)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής), Τσολακίδης (Αθηνών)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς)

Κηφισιά - Εργοτέλης (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Μανάσης (Τρικάλων)

Τέταρτος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β’ - Α.Ε. Καραϊσκάκης (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κακαφώνης (Αχαΐας)

Τέταρτος: Ψύχουλας (Βοιωτίας)

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β’ (Σάββατο 20/11 – 15:00)

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Καλλής (Ανατ. Αττικής)

Τέταρτος: Αντωνίου (Αχαΐας)

Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας) 

Ρόδος - Διαγόρας (Κυριακή 21/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειριαιώς)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Νικολάου (Αθηνών)

Τέταρτος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής) 

Ρεπό: Καλλιθέα

Μοιραστείτε το: